4694 відвідувача онлайн
11 652 25

Підрозділи Сил оборони відійшли західніше Бердичів, - ОСУВ "Хортиця"

Підрозділи Сил оборони відійшли західніше Бердичів

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин спростував повідомлення російських пропагандистів про нібито захоплення села Бердичі на Авдіївському напрямку. Він пояснив, що підрозділи Сил оборони відійшли на більш захищені позиції, але заперечив, що загарбники окупували населений пункт.

За словами Волошина, українські підрозділи перемістилися на нові рубежі, західніше Бердичів, Семенівки й Новомихайлівки, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Там позиції наших українських захисників були зруйновані. Тримати там особовий склад було загрозою для життя і здоров'я наших військових. Сили оборони та підрозділи Збройних Сил відійшли на більш підготовлені та захищені позиції", – розповів Волошин.

Речник ОСУВ "Хортиця" зазначив, що Росія свої особовий склад та техніку не шкодує, але для українських військових "навіть маленький відступ не є досить важливим у тактичному понятті". Тому, з метою збереження життя та здоров'я українських бійців, було ухвалено рішення про відступ.

"Якщо українські сили відходять з тих чи інших позицій, це не означає, що ворог їх відбив. Це означає, що ми їх залишили, тому що там немає де захищатися. Там марсіанський ландшафт, немає за що закріпитися. Ворог просто нищить все на своєму шляху. Незважаючи ні на що", – резюмував він.

Топ коментарі
+17
В цій інфі про перманентну здачу територій України (зокремаі і н.п. Бердичі) після січня ц.р. відсутній перелік винних. А цей список має відкриватися прізвищами ЄрЗе, які безпричино поміняли все вище командування ЗСУ на нездале і не забезпечили ЗСУ технікою, ***********, необхідною кількістю особового складу та союзницької підмоги. Звісно, окрім верховного командування країни, винуватк і вище командування ЗСУ - але це вже похідна історія.
показати весь коментар
02.05.2024 17:26 Відповісти
+11
Бачу, Сирській ще той генерал "отрицатєльних наступлєній"...
показати весь коментар
02.05.2024 17:14 Відповісти
+10
Ви нічого не розумієте: "Він пояснив, що підрозділи Сил оборони відійшли на більш захищені позиції, але заперечив, що загарбники окупували населений пункт." І взагалі : "Якщо українські сили відходять з тих чи інших позицій, це не означає, що ворог їх відбив" . Джерело:
Ось такий новояз.
показати весь коментар
02.05.2024 17:10 Відповісти

Завантаження...