Вночі об’єкти критичної інфраструктури Сум перевели на резервне живлення

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко.
Він додав. що резервним живленням забезпечать лікарні та водопостачання. Також у місті розгортають "пункти незламності", а роботи з відновлення енергетики вже почались.
Нагадаємо, вночі 6 травня війська РФ завдали авіаційного удару по енергетичній інфраструктурі Сумської області.