7701 відвідувач онлайн
2 195 6

Вночі об’єкти критичної інфраструктури Сум перевели на резервне живлення

шахеди

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко.

Він додав. що резервним живленням забезпечать лікарні та водопостачання. Також у місті розгортають "пункти незламності", а роботи з відновлення енергетики вже почались.

Нагадаємо, вночі 6 травня війська РФ завдали авіаційного удару по енергетичній інфраструктурі Сумської області.

Завантаження...