10610 відвідувачів онлайн
5 295 12

Росіяни атакували енергетичну інфраструктуру Сумщини

Російський обстріл Сумщини

Про це повідомили в Сумській ОВА, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог наніс авіаційний удар по енергетичним об'єктам Сумщини. На місцях працюють всі необхідні служби. Ведуться відновлювальні роботи", - йдеться в повідомленні

В ОВА уточнюють наслідки та закликають зберігати спокій і не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Раніше Цензор.НЕТ писав, що російські війська атакують територію України "Шахедами", зокрема небезпека оглоошувалась в Сумській області.

Топ коментарі
+8
якщо нема яєць вдарити по курській https://www.google.com.ua/maps/place/51%C2%B039 ТЕЦ-1 або https://www.google.com.ua/maps/place/51%C2%B045 ТЕЦ СЗР , то хоча б знов підпаліть https://www.google.com.ua/maps/place/51%C2%B038 НБ "Курськнафтопродукт".
показати весь коментар
06.05.2024 01:20 Відповісти
+7
Американська влада в 2021 році не забороняла, а настійливо рекомендувала копати окопи, але щось пішло не так.
показати весь коментар
06.05.2024 03:03 Відповісти
+5
а чому ми не бьемо енергетичні об'єкти а забув асфальт не літає
показати весь коментар
06.05.2024 01:43 Відповісти

Завантаження...