8779 відвідувачів онлайн
2 849 29

Я готовий запропонувати Братиславу як майданчик для мирних переговорів між Україною та РФ, - президент Словаччини Пеллегріні

Президент Словаччини Петер Пеллегріні про мирні переговори України та РФ

Проросійський президент Словаччини Петер Пеллегріні заявив, що у разі необхідності запропонує Братиславу для мирних переговорів між Києвом та Москвою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на словацьке видання Aktuality.

За словами Пеллегріні, перед європейськими політиками, зокрема словацькими, стоїть фундаментальний виклик – забезпечити мир в Україні, а відтак і в Європі, щоб не допустити реалізації трагічних сценаріїв.

Словацький президент зазначив, що 79 років без війни призвели до певної девальвації самого поняття миру, тому світ сприймає його як належне.

"На жаль, зараз ми бачимо, що це не так. У контексті війни в Україні, гармати повільно починають брязкати в інших частинах Європи та світу. Говорять про введення військ безпосередньо в російсько-українську війну, багато хто розробляє плани військового конфлікту, а дипломатія стає жорсткішою у своїй лексиці", - зауважив проросійський президент Словаччини.

Він наголосив на необхідності говорити про "про припинення вогню, про мирні сценарії", а також "активізувати дипломатію".

Зброю ж, за словами Пеллегріні, треба розглядати "як крайній засіб".

Він також сказав, що в разі необхідності запропонує Братиславу, яка має досвід проведення подібних самітів, для проведення мирних переговорів між двома країнами.

Топ коментарі
+15
Для мирних переговорів Гаазький суд то найкращий майданчик.
показати весь коментар
08.05.2024 17:23 Відповісти
+11
вам бы свои проблемы решить, попрошайки-нищеброды
показати весь коментар
08.05.2024 17:10 Відповісти
+11
А Хутiна заарештуєш в Братiславi?
показати весь коментар
08.05.2024 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
...запропонує Братиславу, яка має досвід проведення подібних самітів, для проведення мирних між двома країнами. Джерело:

Мало хто знає, що братислава є світовим лідером з кількості проведених самітів з блекджеком і шлюхамимирними перемовинами.
показати весь коментар
08.05.2024 17:10 Відповісти
+++
показати весь коментар
08.05.2024 20:13 Відповісти
Словакия также имеет опыт оккупации части Украины и Беларуси. Еще со второй мировой ...так, вспомнилось вдруг.
показати весь коментар
09.05.2024 07:43 Відповісти
вам бы свои проблемы решить, попрошайки-нищеброды
показати весь коментар
08.05.2024 17:10 Відповісти
Можна їм запропонувати, раз вони такі мирні і думають про мир, а не війну, вийти з НАТО, розпустити збройні сили, а зекономлені кошти роздати громадянам, або придбати десь здорову економіку і імплантувати собі.
показати весь коментар
08.05.2024 17:14 Відповісти
А Хутiна заарештуєш в Братiславi?
показати весь коментар
08.05.2024 17:12 Відповісти
Можуть. Їм дадуть з москви восьму копію путіна. Неліквід.
показати весь коментар
08.05.2024 17:22 Відповісти
В топку такого "миротворця".
показати весь коментар
08.05.2024 17:15 Відповісти
Не в топку, а напутіна. От і поговорять про мир заодно.
показати весь коментар
08.05.2024 17:16 Відповісти
Але потім обох - в топку!
показати весь коментар
08.05.2024 17:17 Відповісти
Майданчиків для перемовин вистачає. Теми нема.
показати весь коментар
08.05.2024 17:17 Відповісти
79 років без війни...... Можливо в Братиславі і так, а в нас, на жаль, вже більше 10 років йде війна......
показати весь коментар
08.05.2024 17:19 Відповісти
Для мирних переговорів Гаазький суд то найкращий майданчик.
показати весь коментар
08.05.2024 17:23 Відповісти
О Госсподи !!! Знову ця мантра про - переговори з дияволом .!
.
показати весь коментар
08.05.2024 17:25 Відповісти
нова модель бульбохуйла та його мінська.
показати весь коментар
08.05.2024 17:40 Відповісти
Кацапи - недоговороздатні божевільні фашисти. Вони вимагають тільки капітуляції, ніякий нормальний мир з ними не можливий. То про що говорити?
показати весь коментар
08.05.2024 17:43 Відповісти
ВГааге или в Переяславле
показати весь коментар
08.05.2024 17:47 Відповісти
Я очень пардоню, все знают как я отрицательно отношусь к ругательствам, но тут не выдержал - Х*р тебе в дупу, шоб голова не падала, билят.
показати весь коментар
08.05.2024 17:54 Відповісти
Ще один "миротворець"!
показати весь коментар
08.05.2024 17:54 Відповісти
Краще віддай ***** Братиславу, бо якщо не стане України, він її і так забере
показати весь коментар
08.05.2024 17:56 Відповісти
Пеллегріні,ставай в чергу,тепер доступ до члена ху@ла по запису,з наскоку відсмоктати не вийде
показати весь коментар
08.05.2024 18:03 Відповісти
вони досі не рзуміють,що на московії цивілізація відсутня,там дикуни.
показати весь коментар
08.05.2024 18:29 Відповісти
Ще б орбан свою країну запропонував і повний комплект, дві країни дуполізи московитів!!!
показати весь коментар
08.05.2024 18:30 Відповісти
Назва міста категорично не відповідає для таких переговорів.
показати весь коментар
08.05.2024 19:15 Відповісти
Я готовий запропонувати Пеллегріні піти нах
показати весь коментар
08.05.2024 19:28 Відповісти
іпанута істота
показати весь коментар
08.05.2024 20:23 Відповісти
пропонуємо майданчики для його переговорів зі словацькими рецидивістами в розшуку, щоб не допустити трагічних сценаріїв у Словаччині...
показати весь коментар
08.05.2024 20:59 Відповісти
Ах ви словацкі с* ки ! Сотні загиблих українців, спалена земля , а ви про захист х* йла дбаїте ?!
показати весь коментар
08.05.2024 22:06 Відповісти