Росія виведе свої війська з низки територій Вірменії, - Кремль

Про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на російські ЗМІ.
За його словами, глава вірменського уряду сказав, що "сьогодні у зв'язку з умовами, що змінилися, такої потреби більше немає".
"Тому... Путін погодився, і виведення наших військових, прикордонників було погоджено", - заявив Пєсков.
Водночас, зазначив речник Кремля, "на прохання вірменської сторони наші прикордонники залишаться на вірмено-турецькому і вірмено-іранському кордоні".
"Вони там залишаться і продовжать виконувати свої функції", - додав Пєсков.
А при чому там расєя?