7461 відвідувач онлайн

Розтрату 8,3 млн грн викрито на підприємстві Держрезерву, - НАБУ

зерно кукурудзи у Держрезерві

НАБУ і САП викрили розтрату коштів ДП "Чортківський комбінат хлібопродуктів" Державного агентства резерву України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу НАБУ.

За даними слідства, у жовтні 2018 року директор хлібокомбінату за пособництва начальника дільниці та голови фермерського господарства організував підроблення накладних про постачання держпідприємству 2400 тонн зерна кукурудзи. На підставі цього комбінат сплатив частину вартості продукції, яку так і не отримав. Сума збитків – 8,3 млн грн.

9 травня 2024 року про підозру повідомили:

  • колишньому директору ДП "ЧКХ" – ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК, ч. 1 ст. 366 КК України;
  • начальнику дільниці ДП "ЧКХ" – ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України;
  • голові фермерського господарства – ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.
Топ коментарі
+3
От лохи, ще морочили собі голову підробляючи накладні, коли можна було просто заявити, що ті 2400 тон зерна кукурудзи з'їли миші. Це ж загально відомий факт, що вони в Держрезерві дуже ненажерливі і вагонами жеруть усе підряд в максимально короткі терміни.
показати весь коментар
09.05.2024 17:51 Відповісти
+3
показати весь коментар
09.05.2024 18:02 Відповісти
+3
"Все поїв довгоносик!" (с)
показати весь коментар
09.05.2024 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От лохи, ще морочили собі голову підробляючи накладні, коли можна було просто заявити, що ті 2400 тон зерна кукурудзи з'їли миші. Це ж загально відомий факт, що вони в Держрезерві дуже ненажерливі і вагонами жеруть усе підряд в максимально короткі терміни.
показати весь коментар
09.05.2024 17:51 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3ucNy0tw8YU Миша, миша це злісний ворог ...
показати весь коментар
09.05.2024 19:15 Відповісти
...да. Бо так реально схемптоз працює.Перевірено неодноразово.Навіть мишей шукали, але ...не знайшли
показати весь коментар
09.05.2024 17:53 Відповісти
копійки....
показати весь коментар
09.05.2024 17:55 Відповісти
Що таке 8,3 млн, після того як родичі Тищенка вкрали 140 млн на будівництво метро на Виноградар, хоча копійка до копійки...
показати весь коментар
09.05.2024 18:01 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2024 18:02 Відповісти
кожна тварь має право на помилку,
але не кожна тварь має бути депутатом.
показати весь коментар
09.05.2024 18:16 Відповісти
може навпаки..мо мілка тварь сяде...і права на помилку немає...від порушень правил техніки безпеки, звітності і т.д
А от депутан це право має
показати весь коментар
09.05.2024 18:36 Відповісти
а це вже вам рішати -мілка ця тварь чи назавжди
показати весь коментар
09.05.2024 18:42 Відповісти
"Все поїв довгоносик!" (с)
показати весь коментар
09.05.2024 18:24 Відповісти
Ох і страшна тварюка.І як йому 8,3 млн грн. в той хоботок пролізло?
показати весь коментар
09.05.2024 18:32 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2024 18:25 Відповісти
И сколько за это расстреляно за диверсию в тылу во время войны за существование страны?
показати весь коментар
09.05.2024 18:37 Відповісти
Курррваа! А розтрати різникова в МО вони в упор не бачать!!!
показати весь коментар
09.05.2024 18:40 Відповісти
Схема працювала з часів срср, кінці ховали шляхом транспортування ешелонів із зерном туди сюди. А ці Корейкі попадаються виключно через відсутність бумаг погрузки-вигрузки і перевезень.
показати весь коментар
09.05.2024 20:40 Відповісти
Во бла. А що там з 2400 вагонами зерна з держрезерву?
показати весь коментар
09.05.2024 21:39 Відповісти
2020 год вспомнил!
Война всё списала.
показати весь коментар
10.05.2024 08:55 Відповісти
це так зебобики вважають.
показати весь коментар
10.05.2024 21:11 Відповісти