12243 відвідувача онлайн
14 515 126

Угорщина підтримує китайський мирний план для України, - Орбан

Орбан та Сі Цзіньпін

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Прем'єр Угорщини, говорячи про розв'язану Росією війну проти України, вкотре заявив, що "Європа сьогодні на боці війни". За його словами, Будапешт є єдиним винятком, тому що "закликає до негайного припинення вогню і мирних переговорів і підтримує всі міжнародні зусилля, спрямовані на досягнення миру".

"Ми також підтримуємо китайську мирну ініціативу, представлену Сі Цзіньпіном", – додав Орбан, пізніше назвавши Китай "одним зі стовпів нового світового порядку".

Нагадаємо, 24 лютого 2023 року Китай оприлюднив документ під назвою "Позиція Китаю щодо політичного врегулювання української кризи". Документ, який у ЗМІ називають китайським мирним планом, складається з 12 пунктів і закликає до припинення вогню та відновлення переговорів між Україною та РФ.

Топ коментарі
+24
Насправді це план продовження війни.
показати весь коментар
09.05.2024 22:08 Відповісти
+24
От хай Орбан тепер гроші отримує у Китая, а не у ЄС.
показати весь коментар
09.05.2024 22:09 Відповісти
+22
Ще одне підтвердження що китайській "мирний план" - ПОВНЕ ЛАЙНО!

показати весь коментар
09.05.2024 22:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Орбан согласен отдать часть Венгрии?????
показати весь коментар
09.05.2024 23:04 Відповісти
Блазень провтикав час на більш менш рівні переговори так само як провтикав півроку щоб запобігти нападу. Майбутнє України це Сирія з безкінечною перманентною війною з біснуватим режимом на чолі.
показати весь коментар
09.05.2024 23:11 Відповісти
На бумаге он присоединил. Хочет Мир, желательно весь.
показати весь коментар
10.05.2024 03:48 Відповісти
Орбану якщо сказати, що його потрібно анально поіметь заради путена, то він уже з п'ятої ранку в піжамі з банкою вазеліну буде біля кацапського посольства на відкриття чекати
показати весь коментар
09.05.2024 23:13 Відповісти
маю сумну підозру, що таварісч дєрьмак та його ********** також підтримують китайський план та от не знають, як впарити його тубільному піплу...
показати весь коментар
09.05.2024 23:40 Відповісти
Чи пороблено той Угорщині чи шо?!....
То гитлера підтримували ранійше, тепер путлера ..... якісь мразоти.
показати весь коментар
10.05.2024 00:03 Відповісти
Бг-ггг... Си прикрылся главным ио биком, лишь бы инаугурацию пыни послать подальше...ХЕХ...
показати весь коментар
10.05.2024 00:23 Відповісти
Набежало ************** проталкивать сдачу украинских территорий. Хрен вам моржовый, а не Крым. Мы еще ни чего не начинали, готовьтесь, суки.
показати весь коментар
10.05.2024 03:47 Відповісти
Любой "китайский мирный план" - это циничная демагогия для отвлечения внимания союзников.
показати весь коментар
10.05.2024 05:47 Відповісти
Підтримав? Молодець. Теперь запхай той кітайській план собі у сраку.
показати весь коментар
10.05.2024 06:22 Відповісти
якщо це падло підтримує значить план лайно
показати весь коментар
10.05.2024 07:31 Відповісти
Я би підтримав план по переселеню мадяр домой за урал
показати весь коментар
10.05.2024 08:12 Відповісти
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
10.05.2024 08:34 Відповісти
👍 👍 👍
показати весь коментар
10.05.2024 09:02 Відповісти
Китай організує.
показати весь коментар
10.05.2024 10:12 Відповісти
воно щойно приїхало з моськви , з інавгурації ********
показати весь коментар
10.05.2024 08:32 Відповісти
Китай, не треба забувати, головний призвідець цієї війни. А потім вже *****. Перед самим її початком ***** поїхав в Китай для благословення. І Отримав його від таваріща Сі. Але про цей факт чомусь всі забули. Досить було тоді ********* Сі посваритись пальчиком на Вовєлє і ніякої війни б не було.
показати весь коментар
10.05.2024 08:58 Відповісти
показати весь коментар
10.05.2024 09:00 Відповісти
А що там за план? хоч забористий? поржати зможемо?
показати весь коментар
10.05.2024 09:07 Відповісти
зможемо...згідно "історичної справедливості" Крим раші, Сибір Китаю...потім і Європейська частина раші сателіт китаю і територія китаю..а далі жовтопикі на кордоні європи з подальшою експансією....от же онукам достанеться добре приторчати...
показати весь коментар
10.05.2024 09:37 Відповісти
Тогда Венгрию надо выгнать из НАТО и ЕВРОСОЮЗА. это честно
показати весь коментар
10.05.2024 09:24 Відповісти
Орбан курит китайский план!!!!
показати весь коментар
10.05.2024 10:42 Відповісти
Які мерзенні пики у панди і жаби, і не кажіть після цього,що лице не відображає яка людина.
показати весь коментар
10.05.2024 21:35 Відповісти
Сторінка 2 з 2