У Росії немає ні наміру, ні можливості напасти на країни НАТО, - заступник генсека Джоане

Про це сказав заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.
За його словами, зараз Росія "не має ні наміру, ні можливості військово атакувати будь-яку країну НАТО, але проти нас розв'язана тотальна гібридна війна".
"Ми бачимо кібератаки, дезінформацію, гібридну війну, диверсії, акти насильства і вбивства…Зараз відбувається поєднання криз, технологічних і суспільних трансформацій безпрецедентної складності. Тому я можу сказати одне: дякувати богу, що ми в НАТО", – зазначив Джоане.
росіся вже нападає на НАТО, запускаючи ракети і дрони через вашу територію, глушачи сигнали GPS над вашою територією,, підриваючи газо- і нафтопроводи, що йдуть до Вас, але Ви заставляєте себе не бачити оце все!
Приблизно так само Європа наближалась до Другої Світової війни, відмовляючись бачити очевидне.
Як же ж дорого приходиться людству платити за дурість політиків!