Рашисти вдарили по вугледобувному підприємству на Донеччині: Поранення дістали 6 шахтарів

Про це повідомили у Міненерго, інформує Цензор.НЕТ.
Вранці окупанти завдали удару по території одного з державних вугледобувних підприємств. Внаслідок обстрілу поранення дістали 6 шахтарів.
Також обстрілом пошкоджено будівлю адміністративно-побутового комплексу підприємства. Усім пораненим надається необхідна медична допомога.
Наслідки атаки уточнюються.