9464 відвідувача онлайн
1 214 0

Рашисти вдарили по вугледобувному підприємству на Донеччині: Поранення дістали 6 шахтарів

Рашисти обстріляли шахту на Донеччині

Про це повідомили у Міненерго, інформує Цензор.НЕТ.

Вранці окупанти завдали удару по території одного з державних вугледобувних підприємств. Внаслідок обстрілу поранення дістали 6 шахтарів.

Також обстрілом пошкоджено будівлю адміністративно-побутового комплексу підприємства. Усім пораненим надається необхідна медична допомога.

Наслідки атаки уточнюються.

Завантаження...