Глави МЗС Веймарського трикутника зустрінуться 22 травня: Обговорять війну в Україні та саміт НАТО

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС Польщі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"22 травня міністр Радослав Сікорський відвідає Веймар у Німеччині, де зустрінеться зі своїми колегами з Франції та Німеччини Стефаном Сежурне та Анналеною Бербок. У програмі візиту – зустріч на міністерському рівні, на якій обговорюватимуться актуальні міжнародні питання, такі як ситуація в секторі Гази, ізраїльсько-іранський конфлікт чи війна в Україні, а також підготовка до липневого саміту НАТО у Вашингтоні",- йдеться в повідомленні.
Як зазначається, міністри також обговорять актуальні питання порядку денного Веймарського трикутника. Після зустрічі запланована заява міністрів для преси.