10865 відвідувачів онлайн
837 10

Франція і Німеччина мають робити більше для України, - глава оборонного комітету Бундестагу Штрак-Ціммерманн

Штрак-Ціммерманн

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Politico заявила очільниця оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерман.

"Франція виголошує "гучні промови", але повинна "підкріплювати свої слова діями", Франція робить "відносно мало" на тлі Німеччини і навіть Польщі", - заявила вона.

Штрак-Ціммерман закликала президента Франції Емманюеля Макрона та канцлера Німеччини Олафа Шольца надіслати Україні більше зброї, боєприпасів, систем протиповітряної оборони й зробити це якнайшвидше.

Politico зазначає, що німецький Інститут Кіля, який збирає дані про національні внески у військові зусилля України, називає Францію явним аутсайдером, коли йдеться про військову допомогу ‒ вона значно відстає від Німеччини, яка поступається лише Сполученим Штатам.

Проте Штрак-Ціммерманн розкритикувала Шольца за те, що він "не робить більше для України", зокрема відмовляється надати далекобійні крилаті ракети Taurus.  Але додала, що не втрачає надії на те, що канцлер змінить свою думку.

"Я очікую, що думка канцлера зміниться і він зрозуміє, що зробив велику помилку, не давши зелене світло рік тому. Так що в цьому питанні надія вмирає останньою", ‒ сказала вона.

Депутатка наголосила, що Німеччина може зробити більше, ніж просто надати Taurus, за ще й передати інше озброєння навіть попри те, що "вже зробила більше, ніж інші країни".

Нагадаємо,  в середині травня Макрон повідомив про постачання зброї найближчими днями та тижнями.

Топ коментарі
+2
Дякую-дякую-дякую (з гундосим акцентом). Лідор ********** зрозумів, що жити на гроші партнерів легше ніж їх заробляти. А що війна це і є його головний аргумент для отримання допомоги, він як пройдисвіт зрозумів одразу. Немає у нього головної болі про економіку, судову гілку влади. Навіть про війну. Гроші Україні дають, щоб вона не підняла Майдан, то чого ще треба людині, яка вважала і вважає себе президентом, а не розфарбованою куклою, яка сидить на вході у метро й просить милостиню для країни ?
показати весь коментар
22.05.2024 08:59 Відповісти
+1
Слушна і дуже актуальна, заява очільниці оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерман!
Шольцу незручно, між двух вогнів крутитися…. Правда, вона на поверхні, між Дойче Банком та московією…

показати весь коментар
22.05.2024 09:09 Відповісти

Завантаження...