11996 відвідувачів онлайн
12 941 37

У Поволжі російська влада будує фільтраційні табори для українців, - Центр нацспротиву

Окупанти будують фільтраційні табори

Про це повідомили в Центрі національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

"У Поволжі в Росії розгорнулося масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих піонерських таборів. Це швидкомонтажні модульні будиночки, швидше бараки, які вміщатимуть сотні "відвідувачів"", - ідеться в повідомленні.

Як зазначають у ЦНС, Кремль вибудовує систему фільтраційних таборів від початку своєї окупації України. У таких зонах людей перевіряють на лояльність окупаційній владі. Також з її допомогою намагаються створити базу даних мешканців окупованих територій.

"Останнім часом на тимчасово підконтрольній окупаційним військам території України спостерігається посилення фільтраційних заходів. Особливо жорсткі перевірки спостерігаються на Півдні України", - додали в ЦНС.

Топ коментарі
+14
Крематоріі для украінців - вони ше не будують?
показати весь коментар
22.05.2024 21:47 Відповісти
+12
Країна лагерєй. Красота-то какая, лєпота! У минулому гулаги, зараз фільтраційні, у майбутньому знов концентраційні...
показати весь коментар
22.05.2024 21:49 Відповісти
+12
І тим не менше багато на сході і півдні отих ждунов, які навіть після всього того,що раробила росія, в усьому звинувачують Україну і виправдовують росію.
показати весь коментар
22.05.2024 22:07 Відповісти

Завантаження...