10493 відвідувача онлайн

Суддю Тандира, який на смерть збив нацгвардійця, залишили під вартою до 21 липня, - прокуратура

Суддя Олексій Тандир

Про це Київська міська прокуратура повідомляє у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Ухвалою суду запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави продовжено на 2 місяці - до 21 липня 2024 року включно", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що у серпні 2023 року досудове розслідування кримінального провадження було завершено, справа перебуває на розгляді суду.

Київська міська прокуратура про справу Тандира

Справа судді Олексія Тандира

Нагадаємо, в ніч на 26 травня суддя Макарівського райсуду Олексій Тандир напідпитку на смерть збив нацгвардійця на блокпосту в Києві.

У ДБР повідомили, що суддя відмовився від проходження огляду.

Проєкт PROSUD зазначив, що раніше Тандир відзначився звільненням великої кількості водіїв, що керували напідпитку.

27 травня Печерський районний суд Києві відправив під варту суддю Олексія Тандира. Згідно з експертизою, колишній суддя був у стані алкогольного сп'яніння під час скоєння ДТП.

Згодом Тандир попросив відправити його до війська замість СІЗО.

Топ коментарі
+4
Типовий суддя-убивця від привладної шобли, він переховується по камерах, від невідворотньої КАРИ, побратимів Захисника України, батька трьох дітей !!!
Убив утік живий… Це, суддя… від системи, створеної в державі, ще за часів кучми…мертвечука… портного+лукаш+льовочкиних….
Це ті особи, у мантіях, із сімейними КЛАНАМИ з майновими КОМПЛЕКСАМИ, від грошей за розкрадену Україну !!…
показати весь коментар
23.05.2024 23:17 Відповісти
+3
Мля,прямо який " Страсний суд"! Чи результати ще не " надійшли", що був бухий за кермом?
показати весь коментар
23.05.2024 22:56 Відповісти
+2
За що судді отримують такі гроші,якщо вони вже півроку не можуть винести вирок по досить ясній справі?
показати весь коментар
23.05.2024 23:08 Відповісти

Завантаження...