11171 відвідувач онлайн
703 14

Польща та Україна розпочали переговори щодо гарантій безпеки, - Стефанчук

Україна та Польща розпочали переговори щодо гарантій безпеки

Україна та Польща відсьогодні розпочали офіційні переговори щодо угоди про гарантії безпеки.

Про це заявив спікер ВР Руслан Стефанчук на брифінгу з маршалком Сенату Польщі Малгожатою Кідавою-Блонською, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні дуже важливий день в історії наших відносин, тому що саме сьогодні ми розпочинаємо офіційні переговори за текстом угоди про гарантії безпеки між Україною та Польщею", - сказав він.

Спікер Ради заявив, що обидві сторони хочуть, щоб "ця угода була максимально амбітною".

Нагадаємо, 24 травня очільниця Сенату Польщі Кідава-Блонська прибула з візитом до України.

Топ коментарі
+4
Польські фермери беруть участь?
показати весь коментар
24.05.2024 13:16 Відповісти
+2
Стефанчук буде собою прикривати поляків?
показати весь коментар
24.05.2024 13:17 Відповісти
+1
Гарантії що фермери не блокуватимуть кордон?
показати весь коментар
24.05.2024 13:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Польські фермери беруть участь?
показати весь коментар
24.05.2024 13:16 Відповісти
Гарантії що фермери не блокуватимуть кордон?
показати весь коментар
24.05.2024 13:16 Відповісти
Стефанчук буде собою прикривати поляків?
показати весь коментар
24.05.2024 13:17 Відповісти
Будапештський меморандум два, як і нікчемний саміт у Швейцарії, аби тільки Україна не була в НАТО, бо так хоче пуйло і оманські домовленості виконувати треба
показати весь коментар
24.05.2024 13:22 Відповісти
Ніяких військ! Головне дайте гроші!
показати весь коментар
24.05.2024 13:22 Відповісти
А що може обговорювати цей маслюковський КВНщик з поважними людьми?
показати весь коментар
24.05.2024 13:29 Відповісти
відгодований боров, є@ ало яке за тиждень не обісреш, якій свою родину сховав з кордоном щось продить?
показати весь коментар
24.05.2024 13:31 Відповісти
Що будемо робити із тими "безпековими" гарантіями котрі нічого не гарантують а їх вже цілий стос тіх паперів Закидаємо папіром рашку? Може здамо на макулатуру? Будемо щось робити щоб нічого не робити, багато говорити і щоб назва гарна "мирний план", "безпекові гарантії", "велике будівництво "і далі
показати весь коментар
24.05.2024 13:31 Відповісти
стефанчуку должно быть гарантировано10 банок тушенки и 2 кг сала в день
показати весь коментар
24.05.2024 13:40 Відповісти
Розпочали, але в обідню перерву Стефанчук з"їв польську делегацію...
показати весь коментар
24.05.2024 13:46 Відповісти
Буде чергова Фількіна Вовкіна грамота.

Hellis

Ну от і відверте підтвердження. Ось що Зеленський та Єрмак подають, як свою перемогу.
Міністра закордонних справ Італії напевно забули попередити, що українському народу треба брехати відповідно до заяв Зеленського.

показати весь коментар
24.05.2024 14:02 Відповісти
Боже, яка у нього харизма - запах від нього відчуваєш очами!
показати весь коментар
24.05.2024 14:09 Відповісти
Ну і що вони там можуть гарантувати?! Як швидко напудять в штани? Зайняття дурнею тільки марнує час.
показати весь коментар
24.05.2024 14:45 Відповісти