11002 відвідувача онлайн
1 859 17

Удар по "Епіцентру" є жахливим злочином, - голова Євроради Мішель

мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель відреагував на російський удар по "Епіцентру" у Харкові.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на соцмережу X (Twitter) голови Євроради.

У своїй заяві в соцмережу X (Twitter) Мішель назвав російський удар по Харкову "жахливим"."Зусилля Росії для терору щодо українських цивільних у рамках її загарбницької війни проти України мають злочинний характер. Разом ми можемо зупинити звірські атаки Росії. Потрібно терміново рухатися із комплексним рішенням для захисту України від ударів з повітря", – написав Шарль Мішель.

Станом на 12.00 26 травня стало відомо, що внаслідок російського удару по Харкову 25 травня, загинуло 14 людей. Ще 15 осіб вважаються безвісти зниклими.

Топ коментарі
+14
Цікаво чому не зібрали Радбез. Косорилії он хватило совісті зібрати для засудження поставок зброї для України, а тут дивний пох.
Якщо вам пох то і світу, тим більш, буде пох...
показати весь коментар
26.05.2024 12:15
+8
Вирішення цього питання завжди було на поверхні - швидко зібратися усім цивілізованим світом та дати відсіч роzzії максимально сильно, як в війсковому так і економічному плані. Але негативний бік цивілізації в тому, що суспільство становиться "м'яким", створює собі проблеми на рівному місці бездіяльністю, страхом щось зробити та назвати речі своїми іменами.
показати весь коментар
26.05.2024 12:17
+7
показати весь коментар
26.05.2024 12:23
Коментувати
Сортувати:
Ще один "засуджуватель".
показати весь коментар
26.05.2024 12:11 Відповісти
Цікаво чому не зібрали Радбез. Косорилії он хватило совісті зібрати для засудження поставок зброї для України, а тут дивний пох.
Якщо вам пох то і світу, тим більш, буде пох...
показати весь коментар
26.05.2024 12:15 Відповісти
Вирішення цього питання завжди було на поверхні - швидко зібратися усім цивілізованим світом та дати відсіч роzzії максимально сильно, як в війсковому так і економічному плані. Але негативний бік цивілізації в тому, що суспільство становиться "м'яким", створює собі проблеми на рівному місці бездіяльністю, страхом щось зробити та назвати речі своїми іменами.
показати весь коментар
26.05.2024 12:17 Відповісти
все на что вы способны, осудить ? Выведите все компании из рф, весь бизнес. Пусть едят мох и ягель
показати весь коментар
26.05.2024 12:19 Відповісти
Й дадуть дозвіл бити по болотам всім, чим можна..
показати весь коментар
26.05.2024 13:21 Відповісти
Іде 3 рік війни де Кацапія скоїла злочин віроломно напавши на мирну Україну а ти тільки це побачив..тьфу курва мать твою заногу...краще або мовчи або рельно хоч підкинь щось для ЗСУ.
показати весь коментар
26.05.2024 12:22 Відповісти
Йде 11 рік московської війни в Україні, ви не тутешні, мабуть … чи …?
показати весь коментар
26.05.2024 12:27 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2024 12:23 Відповісти
Та пох... Подумаєш, люди загинули. Головне, щоб ескалації не трапилось.
З такими союзниками і ворогів не треба.
показати весь коментар
26.05.2024 12:25 Відповісти
Як не прикро це, для ЄС та Західних Партнерів, але московіти роблять такі ЗЛОЧИНИ в Україні, упродовж 11 років!!
Ці УБИВСТВА прутіна в Україні, і викликають упродовж 11 років «велике занепокоєння» в УКРАЇНЦІВ….
Але за підтримку та допомогу Україні, Українці вдячні Західним Партнерам!
Асвальтом війну, тільки приблуди95 з Оману, зустрічали…
Зеленський, з єрмаком і татаровим, можуть це на статтях і рахунках держбюджету показати з 2019року! Детальні пояснення, у кураторів з ФСБ в Омані…
Слава Україні!
показати весь коментар
26.05.2024 12:25 Відповісти
Щоб ви вже на своїх теріторіях такі ,,злочини" обговорювали!!!
показати весь коментар
26.05.2024 13:08 Відповісти
Глибока занепокоєність була?
показати весь коментар
26.05.2024 13:33 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2024 13:55 Відповісти
Брат Шмигаля,ти краще розроби такі зміни в законодавство ЄС,щоб Вітю Орбана можна було пінком під зад аж до Уралу,звідки вони і приперлись в Європу,бо ці пустопорожні заяви нетільки виглядають фальшиво,а й починають вкурвлювати.
показати весь коментар
26.05.2024 14:00 Відповісти
Кулеба, ви де? Еге-гей!!! Де вимога до скликання Радбезу ООН?
Де вимога до визнання московії країною-терористом!!!
Чи вам єрмак команди не дає?
показати весь коментар
26.05.2024 15:37 Відповісти
Хоть би дозволили збивати літаки над ерефією, своїми ракетами, а то макарони проти їм по.еру, головне щоб їхні сири купували бариги
показати весь коментар
26.05.2024 16:30 Відповісти
А я яй ...Ая яй .... это недопустима ! ! ! ,это омерзительно....(вот и все).
показати весь коментар
26.05.2024 17:05 Відповісти