6592 відвідувача онлайн
2 681 29

Росія заманює африканських найманців до лав армії РФ грошовою виплатою у $2000, - ГУР МО

Найманці з Африки в армії РФ

Російська Федерація значно активізувала кампанію з набору іноземних найманців для війни проти України. Ідеться про рекрутинг живої сили у центральній Африці, зокрема - в Руанді, Бурунді, Конґо та Уганді.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ГУР МО.

Як зазначається, вербуванням африканців для їхньої участі у "мʼясних" штурмах на українській землі займається спеціально створений підрозділ міністерства оборони Росії.

Найманців заманюють стартовою грошовою виплатою у розмірі 2000 доларів за підписання контракту, обіцяють щомісячне забезпечення у 2200 доларів, медичне страхування, а також — російський паспорт для солдата і членів його сім’ї.

Нагадаємо, раніше найманці з Непалу, завербовані Москвою на війну проти України, масово дезертирували з окупаційної армії через численні втрати та жорстоке ставлення російських польових командирів.

Топ коментарі
+18
Навіщо,якщо є 45 річний тракторист Степан з трьома грижами. Це ж не 25 річний бугай-синок прокурора чи судді на Мерседесі.
показати весь коментар
28.05.2024 15:01 Відповісти
+14
А как мы тогда дороги будет строить и мясо на шашлыки мариновать?
показати весь коментар
28.05.2024 14:56 Відповісти
+10
А чому ми не наймаємо профі?! ...
показати весь коментар
28.05.2024 14:54 Відповісти

Завантаження...