Росія заманює африканських найманців до лав армії РФ грошовою виплатою у $2000, - ГУР МО

Російська Федерація значно активізувала кампанію з набору іноземних найманців для війни проти України. Ідеться про рекрутинг живої сили у центральній Африці, зокрема - в Руанді, Бурунді, Конґо та Уганді.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ГУР МО.
Як зазначається, вербуванням африканців для їхньої участі у "мʼясних" штурмах на українській землі займається спеціально створений підрозділ міністерства оборони Росії.
Найманців заманюють стартовою грошовою виплатою у розмірі 2000 доларів за підписання контракту, обіцяють щомісячне забезпечення у 2200 доларів, медичне страхування, а також — російський паспорт для солдата і членів його сім’ї.
Нагадаємо, раніше найманці з Непалу, завербовані Москвою на війну проти України, масово дезертирували з окупаційної армії через численні втрати та жорстоке ставлення російських польових командирів.