Зранку ворог ударив по середмістю Херсону, пошкоджено медзаклад

Про це повідомив у телеграм-каналі начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, армія РФ з тимчасово окупованого лівого берега атакувала середмістя близько 10.00.
"У медзакладі вибиті вікна, пошкоджено дах, обірвано дроти. Люди не постраждали", - йдеться у повідомленні.