10287 відвідувачів онлайн
2 796 18

Румунія розглядає передачу системи Patriot Україні, - прем’єр Чолаку

Patriot

Румунські урядовці радяться зі спеціалістами щодо можливості передачі Україні системи протиповітряної оборони Patriot.

Про це заявив прем’єр-міністр Румунії Марчел Чолаку, передає Цензор.НЕТ із посиланням на еuronews.

Він пояснив, що "питання передачі системи Patriot мають розглянути спеціалісти, аби знайти найкраще рішення, після цього це рішення схвалить Вища рада національної оборони Румунії".

"Отже, на цей час пропозиція знаходиться на стадії аналізу", - додав очільник румунського уряду.

Водночас він відмовився розкрити будь-які подробиці щодо цього питання, оскільки "це може нашкодити відносинам з партнерами по НАТО та безпеці Румунії".

"Я знаю, що це цікава тема. Я б створив "термінові новини", але я думаю, що ми досягли політичної зрілості, щоб уникати таких речей у настільки важливих питаннях. Я твердо переконаний, що рішення не буде таким, що послабить безпеку Румунії", - підкреслив Чолаку.

Топ коментарі
+6
якщо румуни самі нею не користуються і кацапняві ракети над Румунією літають як і куди хочуть,
то рішення виважене, логічне і довгоочікуване!
показати весь коментар
02.06.2024 22:07 Відповісти
+4
Розглядають....., а китай з кндр передає, передає, передає.... мовчки!
показати весь коментар
02.06.2024 22:20 Відповісти
+1

Румунія розглядає передачу системи Patriot Україні



показати весь коментар
02.06.2024 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:

Румунія розглядає передачу системи Patriot Україні



показати весь коментар
02.06.2024 22:03 Відповісти
Успокойтесь. Вопрос с обедом решён. Обеда не будет
показати весь коментар
02.06.2024 22:41 Відповісти
якщо румуни самі нею не користуються і кацапняві ракети над Румунією літають як і куди хочуть,
то рішення виважене, логічне і довгоочікуване!
показати весь коментар
02.06.2024 22:07 Відповісти
Розглядають....., а китай з кндр передає, передає, передає.... мовчки!
показати весь коментар
02.06.2024 22:20 Відповісти
Ще одна хороша новина. Німетчина дала дозвіл на використання систем Patriot переданих німецькою стороною над територією Рашки.
https://t.me/pecherymordora356
показати весь коментар
02.06.2024 22:29 Відповісти
цікавить тільки одне маленьке питання,
а чи є якісь певні чясові терміни в яки це питання повинно бути розглянуте, чи цей дощ надовго?
показати весь коментар
02.06.2024 22:36 Відповісти
Оо. Ти ше ж недавно був під українським прапорцем. Чи я шось наплутав?😁
показати весь коментар
02.06.2024 22:42 Відповісти
наплутав - під прапором кайманських остовів завжди був!
показати весь коментар
02.06.2024 22:46 Відповісти
Головне шо не під кацапським))
показати весь коментар
02.06.2024 22:57 Відповісти
а не забагато напору і наглоти як для щойно зареєстровоного на форумі?
показати весь коментар
02.06.2024 22:59 Відповісти
Не думаю що якимись правилами це регулюється. Абидився манюнький? Які ми тендітні)))
показати весь коментар
02.06.2024 23:08 Відповісти
на кого?
показати весь коментар
02.06.2024 23:11 Відповісти
Читай з початку якщо не зрозумів
показати весь коментар
02.06.2024 23:12 Відповісти
Затримка смерті подібна
показати весь коментар
02.06.2024 22:41 Відповісти
У румынских пвошников наверное тоже "тяжелые и длинные ночи", когда РФ бомбит Украину...
показати весь коментар
02.06.2024 23:21 Відповісти
А то разволнуется, ****** по польским истребителям-летунам, а те и так не спят , все тяжелые ночи переживают
показати весь коментар
03.06.2024 00:59 Відповісти
Ну наконец то!
Сами не пользуются, так дайте для доброго дела!
показати весь коментар
03.06.2024 00:58 Відповісти
Дякуємо! Але чому лише зараз прокинулися?
показати весь коментар
03.06.2024 07:32 Відповісти