У Росії заявили про атаку дронів на Новошахтинський НПЗ. ВIДЕО
На початку ночі 6 червня на Новошахтинському нафтопереробному заводу пролунали вибухи, почалася сильна пожежа.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ, із посиланням на російській Telegram-канали.
Місцеві мешканці зазначають, що у районі підприємства чули кілька вибухів.
Згодом губернатор російської Ростовської області Василь Голубєв підтвердив, що по Новошахтинському заводу нафтопродуктів знову вдарили українські дрони.
"Унаслідок атаки БПЛА виникла пожежа на Новошахтинському нафтопереробному заводі. На місці працюють служби екстреного реагування. Інформація про постраждалих уточнюється", - написав губернатор Голубєв у своєму Telegram-каналі.
Трохи пізніше він заявив, що гасіння пожежі на Новошахтинському заводі було припинено через повторну атаку.
"Роботи були припинені через повторну атаку, особовий склад відведено на безпечну відстань. Готується застосування пожежного поїзда", - цитують місцеві канали губернатора Голубєва.
Губернатор стверджує, що вогонь на НПЗ поширився на площі 50 кв. м, водночас гасили його спочатку близько 120 осіб і 15 одиниць техніки.
Удари по Новошахтинському НПЗ
Новошахтинський НПЗ розташований приблизно за 60 км на північ від Ростова. Це єдиний НПЗ у Ростовській області.
Це вже третій удар дронами по цьому підприємству. Перші два були в березні та квітні, після них, за повідомленнями російських джерел, завод зупиняв роботу.
шкурі , як це добре чи погано 😡
Доречі, там зовсім недалеко від цього НПЗ знаходиться Федеральне казенне підприємство https://www.google.com/maps/place/48%C2%B019 «Комбінат «Кам'янський» , якии виготовляє тверде ракетне паливо, твердопаливні заряди, компоненти двигунів, що використовуються в РСЗВ "Град", "Смерч", "Ураган". Від Краматорська 200 кілометрів, ілком законна військова ціль.