6070 відвідувачів онлайн
5 668 18

Війська РФ на Харківщині перегруповуються, на боротьбу з дезертирами кинули "Ахмат", - ОСУВ "Хортиця"

Російські окупанти

Війська РФ проводять перегрупування на Харківському напрямку та застосовують загороджувальні загони, до складу яких входять бойовики кадирівського "Ахмату".

Про це в коментарі LIGA.net повідомив речник оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Назар Волошин, передає Цензор.НЕТ.

"На Харківському напрямку ворог наступальних дій не проводив. Здійснює перегрупування військ <...> На підтримку своїх дій ворог дотримується старої тактики виставлення загороджувальних загонів із-поміж особового складу підрозділу "Ахмат"", – розповів він.

За словами Волошина, у Вовчанську головна задача Сил оборони – стримати ворога, завдати йому максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення українських територій.

В районі Купʼянська складна ситуація: окупанти намагаються прорвати оборону українських військ з двох напрямків. Там Сили оборони мають зупинити ворога та примусити перейти його до оборони, додав речник ОСУВ "Хортиця".

Раніше в ОСУВ "Хортиця" повідомили, що росіяни хочуть прорватися до життєво важливої траси на Костянтинівку

Топ коментарі
+9
О, вже і вівцейоби в дєло пішли...
показати весь коментар
07.06.2024 17:41 Відповісти
+8
Дезертири! - ахмат потрібно відстрілювати
показати весь коментар
07.06.2024 17:42 Відповісти
+8
Ми вимушені це робити тому що нас знищать кацапи. А кацапів що змушує пертись в Україну подихати?
показати весь коментар
07.06.2024 17:48 Відповісти

Завантаження...