11436 відвідувачів онлайн
3 782 26

Україна та США завтра підпишуть безпекову угоду, - CNN

Україна та США 13 червня можуть підписати безпекову угоду

Україна та Сполучені Штати завтра підпишуть двосторонню безпекову угоду завтра, 13 червня, на полях саміту G7 в Італії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише видання CNN.

За даними джерел, угода передбачає 10-річне зобов'язання США продовжувати навчати ЗСУ. Також йдеться про співпрацю у виробництві зброї та військового обладнання, продовження військової допомоги та посилення обміну розвідувальною інформацією.

Зазначається, що угода є виконавчою, а не формальним договором, тому її може бути змінено майбутніми адміністраціями США.

Також угода не передбачає конкретних фінансових зобов'язань США щодо оборони України.

"У додатку до угоди буде викладено, як адміністрація Байдена планує співпрацювати з Конгресом щодо виконання зобов’язань щодо безпеки, зокрема щодо довгострокового фінансування, яке буде необхідно для підтримки оборони України", - пише видання із посиланням не джерела.

CNN пояснює, що ця угода подібна до інших двосторонніх угод України з країнами-партнерами.

Передбачено також консультації між США та Україною після можливих майбутніх атак РФ. Водночас угода не включає взаємну оборону, на відміну від членства в НАТО.

Топ коментарі
+14
Ще один нікчемний папірець на кшталт Будапештського меморандума". Зате якій піар для Валодьі та і ********* є чім пишатись за Володью.
показати весь коментар
12.06.2024 17:28 Відповісти
+8
Скільки коштів витрачено на цього zeленого нікчему?
показати весь коментар
12.06.2024 17:33 Відповісти
+8
30 років тому вже підписали меморандум...
показати весь коментар
12.06.2024 18:07 Відповісти

Завантаження...