Перемога України є мінімальною вимогою для членства в НАТО, - Столтенберг

Україна має перемогти як незалежна суверенна держава. Перемога є мінімальною вимогою для членства України в НАТО.
Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Я очікую, що союзники погодять "потужну мову" щодо майбутнього членства України. Це не моя справа – вдаватися зараз до точних формулювань, але я очікую, що ця мова буде навіть більш зрозумілою у наших зобов’язаннях про те, що Україна стане членом Альянсу", - зазначив Столтенберг.
"Я також очікую, що союзники зроблять важливе оголошення у період до саміту та на самому саміті - щодо поставок більшого обсягу військового обладнання: протиповітряних систем, артилерії, ракет, які терміново необхідні, щоб Україна перемогла як суверенна незалежна держава. Без цього не буде взагалі будь-якого обговорення питання щодо членства. Нам треба забезпечити, щоб Україна перемогла. Це абсолютний мінімум для того, щоб Україна могла стати членом Альянсу", - зауважив генсек НАТО.
Такоє під час саміту лідери країн Альянсу посилять координуючу роль НАТО у наданні військової допомоги Україні і візьмуть на себе довгострокові фінансові зобов’язання у цьому контексті. Основним завданням, за його словами, є відповідь на першочергові потреби України у самозахисті та у розбудові Сил безпеки й оборони, які будуть повністю взаємосумісними із силами НАТО та наблизять Україну до повноправного членства в Альянсі.
Знищення ядерної держави самотужкі?!
Цей столтенберг тоже з 95го кварталу!
Без перемоги Україна не буде в НАТО.
При Зеленському не буде перемоги. Зелені ггниди не допустять перемоги України.
При Зеленському не Буде НАТО.
України без НАТО не буде. Зеленський знищить Україну.
Зелені гниди під керівництвом кремлівських щурів досягли свого ?