7563 відвідувача онлайн
1 267 12

На Східному напрямку минулої доби ліквідовано понад 1000 окупантів, - ОСУВ "Хортиця"

рф,втрати,знищення,ліквідація

Протягом 14 червня в зону відповідальності ОСУВ "Хортиця" ліквідовано 1016 російських окупантів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу "Хортицький вітер".

Загальні втрати російської армії лише на східному напрямку за 14.06.2024 становлять:

  • особового складу - 1016;
  • танків - 20;
  • бойових бронемашин - 29;
  • реактивних систем залпового вогню - 2;
  • гармат і мінометів - 35;
  • засобів ППО - 4;
  • автомобільної техніки - 49;
  • спеціальної техніки - 10;
  • засобів РЕБ - 2;
  • БпЛА - 856;
  • пунктів управління БпЛА - 4;
  • укриттів - 33;
  • складів боєприпасів - 9;
  • складів ПММ - 2.
Топ коментарі
+3
Стали больше убивать? Почему? Или стали больше врать?
показати весь коментар
15.06.2024 15:11 Відповісти
+3
Попахивает Конашенковщиной, и это только на одном направлении, а по всему фронту наверно тыщи 3 не меньше 😁,нахрена нам тогда та мобилизация?
показати весь коментар
15.06.2024 15:19 Відповісти

Завантаження...