11575 відвідувачів онлайн
3 528 35

Україна може взяти участь у саміті, який організує Китай, - посол у Сінгапурі Зеленко

Катерина Зеленко

Україна за певних умов може взяти участь у мирному саміті, який ініціюватиме Китай та в якому може взяти участь Росія. Але лише за умови, якщо перемовини будуть ґрунтуватися на міжнародному праві та принципах, які закріплені в статуті ООН.

Про це заявила пані посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко в інтервʼю виданню South China Morning Post, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Дипломатка висловила вдячність азійським країнам, які взяли участь у Саміті миру, що відбувся у Швейцарії 15-16 червня 2024 року, назвавши цю подію "успіхом".

Зеленко вважає, що між Україною та південно-східною Азією є можливість для поглиблення співпраці. Вона висловила надію на те, що країни південно-східної Азії візьмуть більш активну участь у співпраці з Україною, зокрема у проєктах повоєнної відбудови.

Також Зеленко підкреслила, що Київ хоче бачити Пекін "своїм другом" і "не бачить і ніколи не бачив Китай своїм супротивником".

Топ коментарі
+15
Арахамія,Безглузда і уся корумпована ЗЕлена шобла знову хочуть втягнути Україну в договорнячки з ****** і ого комуняцким хозяїнами?Мало їм було ганьби в Стамбулі?
показати весь коментар
20.06.2024 18:40 Відповісти
+11
Звичайно. Аж бігом! Бо і на Швейцарському Єрмак всюди бігав і на кожному кроці розказував, що наступний форум повинен бути з участю Кацапії. Бо настав час прямих перемовин Зеленского з Пуйлом.
показати весь коментар
20.06.2024 18:37 Відповісти
+10
Саміт "миру" по китайські; Китай,ху@ляндія,біла ху@ляндія,Хезболла,Талібан,йеменські хусити,Хамас,Іран,Сербія,Угорщина,КНДР і Єрмак(бо Зелю вони не визнають легітимним),ну ще можуть польських "фермерів" запросити.
показати весь коментар
20.06.2024 18:46 Відповісти

Завантаження...