8103 відвідувача онлайн
1 939 22

Міненерго не готове прогнозувати, якими будуть відключення взимку: Ситуація може змінюватися після кожної атаки

Міненерго не готове прогнозувати, якими будуть відключення взимку: Ситуація може змінюватися після кожної атаки

Міністерство енергетики наразі не береться прогнозувати, якими будуть відключення електроенергії взимку. У міністерстві зазначили, що ситуація може змінюватися кожного дня та після кожної атаки ворога.

Про це в етері телемарафону розповіла заступниця міністра Світлана Гринчук, пише Liga.net, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні про будь-які цифри обмежень взимку зарано говорити", - заявила посадовиця.

За словами Гринчук, енергетики постійно працюють над тим, щоб відремонтувати та відновити енергетичне обладнання, але й Росія продовжує бити по об'єктах енергетики.

Заступниця міністра розповіла, що у ніч на 22 червня основною ціллю ворога були об'єкти оператора системи передачі на півдні і на заході України. 

"На жаль, пошкоджене обладнання і, що найбільш сумно, постраждали двоє наших працівників... Всі ці атаки завдають додаткових проблем енергетичній системі, однак зараз говорити, що у нас будуть тривалі відключення взимку, поки що рано. Ситуація може змінюватися кожного дня і після кожної атаки", - зазначила Гринчук.

Раніше повідомялося, що 23 червня, графіки погодинних відключень застосовуватимуться з 19:00 до 23:00. 

Топ коментарі
+7
ДЕРЖАВА ЦЕ УПРАВЛІННЯ або англійською менеджмент

- воюйте самі

- збирайтесь на війну самі

- про енергію думайте самі

- на поліцію не надійтесь

- на пенсію збирайте самі

- доріг нема

АЛЕ

Заплатіть податки бо нам не буде чого красти
показати весь коментар
22.06.2024 19:17 Відповісти
+5
Так так, дуже важко прогнозувати, ось і канцлер Німеччини Шольц сказав про те, шо Україна гонить електроенергію на експорт у той час коли населення сидить без е/е при задраних до небес тарифах.

11 июня 2024 года Федеральный канцлер Германии Олаф Шольц заявил:

«С тех пор как мы соединили наши сети в марте 2022 года, Украина экспортирует избыточную электроэнергию в ЕС, и таким образом прилагается к нашей энергетической безопасности. И это делает очевидным - что касается части восстановления Украины в целом - оно несет пользу всем привлеченным».
показати весь коментар
22.06.2024 19:46 Відповісти
+4
Тобто у владі такі "найвеличніші прафесіанали", що не можуть спрогнозувати хто, де і скільки вкраде з міжнародної допомоги для енергетики, з підвищення тарифів... І скільки місцеві влади зможуть закупити мініТЕЦ попри те, що Банкова обібрала їх бюджети...
Ото "зламали систему"! Хоча... Просто "зламали"... УСЕ зламали... "Сдєлалі всєх вмєстє"
показати весь коментар
22.06.2024 19:36 Відповісти

Завантаження...