5947 відвідувачів онлайн
18 219 47

У Севастополі чули вибухи. Развожаєв каже про двох загиблих та понад 20 поранених: "Ситуація на Учкуївці важка" (оновлено). ФОТО

Атака на Севастополь

Вдень 23 червня 2024 року у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи. Зокрема, гучно було у Севастополі. 

Це підтверджує так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв, інформує Цензор.НЕТ.

За його інформацією, 5 повітряних цілей нібито знищено в небі над акваторією. Але уламки збитих цілей впали у прибережній зоні.

Він також інформує, що в районі Учкуївки нібито 12 осіб, зокрема 2 дітей, зазнали поранення. У Любимівці за попередньою інформацією осколкові поранення отримали 2 особи.

Також Развожаєв визнає, що начебто через падіння уламків горить житловий будинок. Окрім того, як стверджується, горить ліс у районі пансіонату "Лазур".

Телеграм-канал "Кримский ветер" публікує кадри, на яких видно дим після вибухів у Севастополі.

Атака на Севастополь
Атака на Севастополь

Згодом Развожаєв уточнив, що внаслідок атаки на Севастополь сьогодні нібито загинули 2 мирні жителі, один з них - 2-річна дитина.

"Ситуація на Учкуївці важка, туди відправлені всі бригади швидкої медичної допомоги. Частина людей вже доставлена ​​до лікарні", - каже так званий "губернатор".

За його даними, кількість людей, які звернулися за медичною допомогою, зросла до 22.

Топ коментарі
+41
А чого так мало?! 14. Ні співчуття, ні жалю. Горіть в пеклі москалі
показати весь коментар
23.06.2024 13:15 Відповісти
+33
"по-домашньому хотіли" - звикайте....
показати весь коментар
23.06.2024 13:15 Відповісти
+22
14 это + (зеваки) к жмурам-оркам в самом пансионате, цифры о которых срузводжаев никогда не скажет. Карл, слышишь, а я такой уверовавший, шо уламками-крохами ух.ярили пансионат с чмобиками.
показати весь коментар
23.06.2024 13:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чого так мало?! 14. Ні співчуття, ні жалю. Горіть в пеклі москалі
показати весь коментар
23.06.2024 13:15 Відповісти
14 это + (зеваки) к жмурам-оркам в самом пансионате, цифры о которых срузводжаев никогда не скажет. Карл, слышишь, а я такой уверовавший, шо уламками-крохами ух.ярили пансионат с чмобиками.
показати весь коментар
23.06.2024 13:20 Відповісти
14 офіційно....!!!
Примножуємо на 5 або 10....
показати весь коментар
23.06.2024 13:29 Відповісти
Так мило ви їх називаєте - «москалі».

Не москалі, а кацапи-шкуродери-окупанти!
показати весь коментар
23.06.2024 14:56 Відповісти
Тучи над Севасом стали,
Атакамсы грозно летят... 😂👍
показати весь коментар
23.06.2024 15:41 Відповісти
Жаркий курортный сезон 2024.😂👍

.
показати весь коментар
23.06.2024 15:42 Відповісти
Бо нєхрєн під взльоткою Бельбека на пляжі вилежуватись !
показати весь коментар
23.06.2024 15:44 Відповісти
Десь у 2010 відпочивав у автокемпінгу в Учкуєвці. А де там зльока Бельбека? Поруч, чи шо?
показати весь коментар
23.06.2024 16:47 Відповісти
Ізучайтє карти рашиського генштаба ! 😂
показати весь коментар
23.06.2024 17:23 Відповісти
"по-домашньому хотіли" - звикайте....
показати весь коментар
23.06.2024 13:15 Відповісти
Трійця, благодатний вогонь!
показати весь коментар
23.06.2024 13:20 Відповісти
Все що з неба ви ще у 2014 просили
показати весь коментар
23.06.2024 13:22 Відповісти
В окулярах , балаклаві , з пістолєм та балончиком , на фоні поліціянтів яким похєру
https://x.com/Luganskiy_Twi/status/1804779893458116780
показати весь коментар
23.06.2024 13:28 Відповісти
Ну і що нового в ухилянтах, які в Тисі готові втопитись, чи лягти під кадирівця?
показати весь коментар
23.06.2024 13:56 Відповісти
Вітаєшся,кажешь своє П.І.Б,службовий документ - і дієшь згідно діючого законодавства,все ****** як просто !
По закону,**** нє понятно ?
показати весь коментар
23.06.2024 14:04 Відповісти
Стоїш на обліку в воєнкоматі, оновлюєш свої дані згідно діючого законодавства.Нікому до тебе нема претензій,що не зрозуміло?
показати весь коментар
23.06.2024 17:37 Відповісти
Точно !
Так і є !
Жодне моє слово , буква , жоден розділовий знак не вступає в протиріччя з Вашою , Вельмишановний Пан , тезою !
-----------------
І так с початку.
Держслужбовець , виконуючий свої службові повноваження , котрий склав присягу:
"Я, (П.І.Б), вступаю на військову службу і урочисто клянусь Народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю" ©
Присяга не Владі - Народу !
-----------------
Завтра до вашої оселі , автівки , підприємства , в любий час увірвуться люди у пікселі,в балаклавах,зі зброєю,без шевронів,без документів - і *******,Вам,Вельмишановний Пан,це сподобається ?!
Чи може - Закон Понад Усе !?
показати весь коментар
23.06.2024 20:51 Відповісти
Це підор..ам за Київщину сьогодні зранку
показати весь коментар
23.06.2024 13:32 Відповісти
Розважюсь...

Як Розважаєв....

На його яхтах катаюсь...

Сракою підставляюсь..

На товстий член наражаюсь..

Із задоволенням....

По волєвиявленню...

Живеш лиш раз...

А в сраці член...

Не виявлинний...
показати весь коментар
23.06.2024 13:39 Відповісти
Та дай лезо ножа...

Заточенний край..,

Який не бере іржа...

Вискази точні...

Ти яким Україно -воссточним-

Давиш на загальну педаль?
показати весь коментар
23.06.2024 15:20 Відповісти
Рашисти-окупанти, скіглять з 2014 року, що у них усьо пропало в Україні!!
Співпадіння….
Смерть рашистам та їх ригоАНАЛАМ на посадах в Укрядовому Кварталі!
показати весь коментар
23.06.2024 13:56 Відповісти
все має свої наслідки - так влаштоване життя на планеті Земля
показати весь коментар
23.06.2024 13:56 Відповісти
А я еще в 2014-том на Цензоре написал что дождусь когда у крымских берегов будут плавать бескозырки матросов и береты морпехов.
показати весь коментар
23.06.2024 14:26 Відповісти
ну поки ще не плавають.....
показати весь коментар
23.06.2024 15:15 Відповісти
Вже не плавають, бо "мацква" вже два роки як на дні
показати весь коментар
23.06.2024 16:09 Відповісти
Бескозырки регулярно плавают. Насчет беретов не скажу, их там похоже уже вообще не осталось
показати весь коментар
23.06.2024 18:39 Відповісти
Учкудук
показати весь коментар
23.06.2024 14:27 Відповісти
Легендарный Севастополь -
Так приступен для врагов!
Севастополь, Севастополь
Гордость узких мудаков!
показати весь коментар
23.06.2024 14:30 Відповісти
Ну як завжди: гаріт трава ат абломков збітих ракєт, пападаній нєт, всьо сбіта.
показати весь коментар
23.06.2024 14:48 Відповісти
Но двое погибших...
показати весь коментар
23.06.2024 15:32 Відповісти
Цікаво, як багато відпочиваючих поїдуть у кримнаш цього літа? А особливо у горат рузкіх марякоф.
показати весь коментар
23.06.2024 15:44 Відповісти
Поїдуть, курви !
показати весь коментар
23.06.2024 15:46 Відповісти
це місто треба зовсім зруйнувати
а обломками засипати бухти
щоб ніколи жоден війсковий корабль не пришвартовувався
показати весь коментар
23.06.2024 16:24 Відповісти
Тупі кацапи ніяк не зрозуміють, що краще не збивати українські повітряні цілі, бо вони нікуди не попадуть.А так уламки збитих ними
ракет, завжди точно попадають в десятку.
показати весь коментар
23.06.2024 16:39 Відповісти
Повідомляють про 124 постраждалих на пляжі від падіння уламків. Взагалі не спадає на думку, що обстрілювали пляж. Значить таки збили ракети. Тобто спроможні збивати. Шкода...
показати весь коментар
23.06.2024 16:54 Відповісти
На какцапських сайтах дякують "людям на местах в Николаевской области, которые сообщили о выходах"... Так що продажної погані ще багато є
показати весь коментар
23.06.2024 18:00 Відповісти
Может и на пляжах ои пострадали. А может и неподалеку от пляжей. Бо казармы как правило на песке не строят.
показати весь коментар
23.06.2024 18:42 Відповісти
Там їхні ексерди пишуть шо могла ракета пво впасти не туди....так шо навчились чи ні хз
показати весь коментар
23.06.2024 20:23 Відповісти
Думаю кацапи хотіли загар,а їх підсмажити. Ну то таке.
показати весь коментар
23.06.2024 16:59 Відповісти
Вже більше сотні
показати весь коментар
23.06.2024 18:41 Відповісти
Каzапня, нах.. з Криму на рідні смердючі болота.
показати весь коментар
23.06.2024 18:57 Відповісти
Только фашисти ставлять ПВО у місті! росіяни ви фашисти, вбили сіоїх дітей, а летіла б ракете далі- були б живі
показати весь коментар
23.06.2024 20:22 Відповісти
Втішає,що хоч люди не постраждали
показати весь коментар
23.06.2024 21:24 Відповісти
Вспомнилось "Хоть камни с неба")))))
показати весь коментар
23.06.2024 21:27 Відповісти