10179 відвідувачів онлайн
20 414 100

У Дагестані невідомі обстріляли синагогу, церкву та пост поліції. Є загиблі та поранені. У регіоні оголосили "контртерористичну операцію" (оновлено)

У неділю, 23 червня, у російській республіці Дагестан у місті Дербент та Махачкала невідомі озброєні люди влаштували теракти.

Про це повідомляють російські Telegram-канали, інформує Цензор.НЕТ.

За даними росЗМІ, у Дербенті невідомі з автоматичної зброї обстріляли синагогу та церкву. Згодом у соцмережах з'явилися кадри палаючої місцевої синагоги.

За попередньою інформацією, одного співробітника поліції вбито, одного поранено внаслідок стрілянини в Дербенті. 

Згодом голова Громадської спостережної комісії Дагестану Шаміль Хадулаєв повідомив, що під час нападу на православну церкву у Дербенті було вбито священника - йому перерізали горло.

Тим часом у Махачкалі невідомі обстріляли вуличний пост Дорожньо-патрульної служби РФ. За попередніми даними, один працівник поліцій помер, ще шість - поранено.

У регіоні ввели план "Перехоплення".

Крім цього, російські ЗМІ повідомляють про те, що невідомі відкрили стрілянину на кордоні Росії та окупованої Абхазії, в районі КПП на річці Псоу. Повідомляється, що є вбиті та поранені.

Доповнена інформація

Згодом російська влада повідомила, що було вбито шістьох правоохоронців і 12 поранено.

Російські Telegram-канали пишуть, що кількість загиблих під час нападу на Дагестан зросла до 9 осіб, з них 7 правоохоронців. Також, за даними місцевих ресурсів, постраждали 25 людей.

Російський паблік Mash повідомляв, що нібито 40 осіб нападники утримують у храмі Махачкали. Проте згодом МВС Дагестану спростувало цю інформацію. 

Влада запровадила в Дагестані режим "контртерористичної операції". На вулицях Дербета помітили військову техніку Росгвардії. 

Також російські Telegram-канали повідомили, що у нападі на Махачкалу нібито брали участь двоє синів голови Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова - Осман та Аділь Омарови. Повідомляється, що їх "ліквідували", а ще кількох нападників затримали.

 

Топ коментарі
+79
показати весь коментар
23.06.2024 20:26 Відповісти
+66
А це в Криму. Камні с нєба прілєтєлі
Теж непогано
показати весь коментар
23.06.2024 20:37 Відповісти
+65
показати весь коментар
23.06.2024 20:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
23.06.2024 20:26 Відповісти
Няма няма))) даже Профффээсорр запасся попкорном
показати весь коментар
23.06.2024 21:18 Відповісти
не відсохне рука ФСБ. Далі так. ФСБ знайде авто, "спіймає терористів" і вони на диво працювали на Україну. Сценарій не змінюється
показати весь коментар
23.06.2024 20:27 Відповісти
Один из нападавших - сын действующего главы муниципального образования Дагестана, - росСМИ

P.s. А "окно" на границе с Украиной уже нашли?)
показати весь коментар
23.06.2024 20:31 Відповісти
Навіть не сумнівайтесь
"За терактом в Дагестане стоят спецслужбы Украины и стран НАТО, заявил депутат Госдумы от республики Гаджиев Абдулхаким Кутбудинович."
показати весь коментар
23.06.2024 20:34 Відповісти
"Рязанский сахарок -2024"
показати весь коментар
23.06.2024 20:58 Відповісти
Я так і думав!!! Реакція передбачувана...
показати весь коментар
23.06.2024 22:11 Відповісти
З "єврейцами" боролися?
показати весь коментар
23.06.2024 22:13 Відповісти
100% помста за відміну безвізу з Ізраілем
показати весь коментар
23.06.2024 22:21 Відповісти
Отакої. Але пам'ятаємо: нацизм і антисемітизм в Україні! - Да, *****?
показати весь коментар
23.06.2024 20:31 Відповісти
В Гамбурзі навесні тисячі бусурман на вулицях вимагали оголосити в країні халіфат. Щотижня в новинах пишуть про напади мусульман особливо афганців з ножами на німців. Нічого доброго не чекає і Україну з майбутнім напливом заробітчан з дикого півдня.
показати весь коментар
23.06.2024 20:34 Відповісти
Як Ви правi
показати весь коментар
23.06.2024 20:57 Відповісти
Увы.
Тем боле.... сейчас наша страна максимально зависит от Запада а там толерасты-леваки лютуют
.. много вреда они еще успеют наделать!!!
показати весь коментар
23.06.2024 21:20 Відповісти
да уж - согласен.не то что братушки кацапи - нежний голодомор и красивая деукраинизация.
показати весь коментар
24.06.2024 09:45 Відповісти
а процес вже пішов...
показати весь коментар
23.06.2024 22:45 Відповісти
Лишь бы не Трамп!
показати весь коментар
24.06.2024 08:09 Відповісти
А це в Криму. Камні с нєба прілєтєлі
Теж непогано
показати весь коментар
23.06.2024 20:37 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2024 20:45 Відповісти
Який дивний вид спорту - Пляжний Тріатлон !?
показати весь коментар
23.06.2024 21:08 Відповісти
це вони так за камнями рванули.
показати весь коментар
23.06.2024 21:59 Відповісти
Каміння з неба падати не може, бо на небі каміння нема. (с)
показати весь коментар
23.06.2024 22:20 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2024 21:18 Відповісти
А что случилось? Жду подробностей
показати весь коментар
23.06.2024 21:22 Відповісти
Дєлай раз!
показати весь коментар
23.06.2024 22:20 Відповісти
«Борітеся - поборете, вам Бог помогає!»

Ці рядки Тараса Шевченка тепер сприймаються незалежно від початкового адресата. Однак вони були написані в середині 1840-х років як своєрідні напутні слова дагестанцям і чеченцям у війні з росіянами за незалежність, яку традиційно називають Кавказькою війною.

Через три роки після поразки від Росії в Кримській війні Шаміль здався в результаті більш ніж двотижневих боїв біля села Гуніб на півночі Дагестану в серпні 1859 року. Далися взнаки великі втрати серед горян. За приблизними підрахунками, за всю війну загинуло 1,2 мільйона kавказькиx солдатів і цивільних. Багато сіл спорожніли, і, за деякими даними, тільки чеченці втратили майже 70% своїх чоловіків.
показати весь коментар
23.06.2024 20:40 Відповісти
Після нетривалої зупинки в Казані Шаміль з сім'єю оселився в Калузі, де прожив майже дев'ять років. Тоді полонений імам почав готуватися до Мекки, і цар наказав перевезти його до Києва, куди він прибув на початку грудня 1868 року.
За словами Шапі Казієва, ********* біографа Шаміля, перехожі в Києвi не раз кидали в карету, в якій він їздив по місту, зошити з переписаним віршем Шевченка «Борітеся - поборете, вам Бог помогає!»
показати весь коментар
23.06.2024 20:51 Відповісти
Але Кавказ не заспокоївся. Через рік після капітуляції Шаміля його наїб Байсангур підняв повстання проти росіян. Його повісили.

У лютому 1877 року знову спалахнув Дагестан, до якого приєдналася Чечня. Кавказці, примусово переселені в Туреччину, повернулися на батьківщину - 10 батальйонів. Через рік лідер повстання Алібек-Хаджі Алдамов з 11 братами був повішений в Грозному.

Горяни тричі повставали проти Радянської Росії. Під час повстання 1940 року під керівництвом Хасана Ісраїлова в лютому-березні 1944 року в Казахстан і Киргизстан були депортовані всі чеченці і інгуші - близько 650 тисяч чоловік. З них кожен четвертий помер під час виселення і в перші місяці за межами батьківщини.
показати весь коментар
23.06.2024 20:55 Відповісти
і який собачий х... допоміг царю поневолити Кавказ ? тепер правнукам відригується,ще й дебіли волають - ЗА ЩО ?
показати весь коментар
24.06.2024 09:48 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2024 20:41 Відповісти
Митрополита Тульчинського і Брацлавського УПЦ МП Іонафана Єлецьких, засудженого в Україні, звільнено і найближчим часом прибуде до Москви. А в цей час в країні Зеленського...
показати весь коментар
23.06.2024 20:46 Відповісти
Ну хоч так випровадили. А може обміняють.
показати весь коментар
23.06.2024 21:05 Відповісти
Апал-членцы Доги=Стайла против засилия нелегитимной самосвятской раскольнической секты ФСБ-РПЦ имени гундяя Крестовоздвиженского )))
Надо услышать голос ДНР (Дагистанской нароТной рышпублики) ))
показати весь коментар
23.06.2024 20:52 Відповісти
Как то неизвестно ? Один из нападающих - сын действующего главы муниципального образования.
показати весь коментар
23.06.2024 20:57 Відповісти
треба дивитись не на посади, а на віру - ісламісти атакували невірних - швидше за все через палестину
показати весь коментар
23.06.2024 21:29 Відповісти
Треба дивитись хто говорить про "ісламістів". Про спалені ісламістами храми заявили тільки окупанти. Вряд чи два десятка задохлених орків обороняли сінагогу...
показати весь коментар
23.06.2024 22:20 Відповісти
Там ще мігранти- таліби мають до Кацапії приїхати згідно проекту залучення трудових мігрантів. Так що все саме дивовижне ще попереду
показати весь коментар
23.06.2024 20:59 Відповісти
якось пох на дагесстан
ви дивіться що у нас в хаті
показати весь коментар
23.06.2024 20:59 Відповісти
То є так. Але якщо у них почнеться напруга в різних місцях, добре для нас - зв"язує їхні ресурси.
показати весь коментар
23.06.2024 21:06 Відповісти
зовсім не пох, то початок розпаду срасії
показати весь коментар
24.06.2024 04:58 Відповісти
вся "ху..ня" яка там трапляється нам на користь
показати весь коментар
23.06.2024 21:00 Відповісти
Завжди кажу -- одного разу запалає так, що закінчиться проголошенням Аварсько-Лезгінської Джамахерії.

Те саме відбудеться і з ночхі. Причому, впевнений -- Саудівська Аравія такі рухи на "самотьок" не залишить.
показати весь коментар
23.06.2024 21:02 Відповісти
Про Дагестан потрібно б знати наступне. Багато-багато років тому, частина ізраїльтян поселилися там, втікаючи від (персів? чи когось там). Ізраїльтяни були там першими жителями. Власне кавказці, мусульмани, прийшли потім. Так чи інакше, там дві нації, між якими, на жаль, війна по замовчуванню. Тобто, той вузлик потрібно розплутувати не так в Дагестані, як у Палестині.
показати весь коментар
23.06.2024 21:02 Відповісти
Нуу ... такоє. Де та Палестина і хто вона така - араби звичайні.
показати весь коментар
23.06.2024 21:08 Відповісти
Ізраїльтяни там не були першими - ви спочатку історію вивчіть хоч по шкільним підручникам ( євреї це семіти і кочівники спочатку які зявилися в Передній Азії а перси то є індоєвропейці які зявилися пізніше на території ********* Ірану - і спочатку відносини між євреями і персами були файні бо перський цар відпустив євреїв Вавилону куди їх пересилили а точніше депортували як киримли чи чеченців ).
показати весь коментар
23.06.2024 21:09 Відповісти
я в курсі, що євреїв є декілька видів, навіть називають їх по-різному, але із ввічливості я всіх їх називаю ізраїльтянами, ну типу як різних віруючих називають християнами (хоча вони інколи готові повбивати один одного) - і головне, що тамошні мусульмани так само вважають, що то саме ізраїльтяни - це ж не переше їх зіткнення (через політику Ізраїлю)
показати весь коментар
23.06.2024 21:26 Відповісти
із ввічливості їх треба називати яхуди. тому,що за інші назви вас можуть ці самі яхуди лінчувати!
показати весь коментар
23.06.2024 21:35 Відповісти
ну яхудами їх назвали ісламісти, так що і лінчували би вони)) в любому випадку цікаво і важливо знати, що саме так винесло Грузію на планетарний рівень що в 1917 (і потім), що в 2008, і чому воно так паралельно Україні - про гірських євреїв достатньо написано у вікіпедії...
показати весь коментар
23.06.2024 21:49 Відповісти
Сірійці кажуть ягуд.
показати весь коментар
23.06.2024 22:37 Відповісти
Яких видів ви взагалі про шо це по перше ( тобто в українці поліського виду є а також виду волинського і далі по списку - цеж маячня або використання слова не за призначенням ) - араби і євреї то є семіти але євреїв вигнали з їх землі ( не всіх але вигнали ) крім того араби прийшли на ті землі ( точніше завоювали ) тіко в 7 8 столітті нашої ери. А тепер прочитайте ось це - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B8
показати весь коментар
23.06.2024 21:57 Відповісти
дякую, ви даєте цінні зауваження - я в курсі про семітів (а до того про неандертальців і т.п.) - але ясно ж написано: потім було розділення на окремі народи - ось приклад: українці і руські, клянуся, що це різний менталітет (не раз перевіряла)), а вийшли із одного гнізда.. - важливі не дати історії, а факти сьогодення, вони такі, що євреї то одне, а араби то інше, на генетичному вже рівні
показати весь коментар
23.06.2024 22:08 Відповісти
А савєцькі з якого гнізда випали?...
показати весь коментар
23.06.2024 22:12 Відповісти
Ось неандертальці і є іншим видом людини - руські і українці це одне й те саме ( руські з мягким знаком і без другої букви с то є наша стара назва - в нас було Руське королівство і першим королем був Данило Романович якого ше інколи прозивають галицьким ). З росіянами ми нічого спільного крім того шо наші мови належать до словянської групи мов ми не маємо - а якшо глибоко копатися то всі люди на Землі походять з одного гнізда яке знаходиться десь на території Африки .
показати весь коментар
23.06.2024 22:16 Відповісти
З росіянами ми нічого спільного крім того шо наші мови належать до словянської групи мов ми не маємо... - росіяни, це сукупна назва багатьох народів, сьогодні руські нормальна назва для росіян-словян, з ними ми маємо щонайменше мільйони спільних дітей, а гнездо было одно, потому что это очевидно, а не глазевидно, если какой-то язык имеет множество дублирующих слов, то он построен на одной исходной основе - і ще, прості люди (по селах) то є істина, вони не кажуть ні москалі, ні росіяни, просто руські
показати весь коментар
23.06.2024 22:27 Відповісти
Мій дід казав москалі. І пояснював звідки назва взялася.
показати весь коментар
23.06.2024 22:49 Відповісти
13 столiття будущие украинцы звались руськими. Москвичи только в 18 веке обозвали себя русскими. Так шо не нужно здесь ля-ля, мол, простые люди не зовут москалiв цапорилими.
показати весь коментар
23.06.2024 22:51 Відповісти
В українській мові росіяни це слово шо означає як етнос ( є український етнос ) так і національність ( грузин шо проживає на території України і який вважає її своє домівкою є за національністью українцем - але за етнічним походженням він є грузином ) - а ось русскіє то є етнос але не нація ( нація має принаймі знати кордони свого розселення а в русскіє не мають тих кордонів - такшо чеченці це нація башкири то є нація якути також бо вони знають кордони своїх держав в складі кацапської імперії а росіяни як етнос не мають своєї території в своїй же імперії , може я звісно чогось не знаю тоді просвітіть мене і дайте посилання на мапу де є присутня Русская Республіка ).
показати весь коментар
23.06.2024 22:53 Відповісти
Все верно, кацапи мають национальность москалi, бо имеют границу по меже московской области.
показати весь коментар
23.06.2024 23:02 Відповісти
кожен етнос має свої етнічні кордони, свою первісну територію, землю, з якої він пішов..
і де такі землі руССкого в складі рф?
їх - немає!!!
в рф 22 етнічних суб'єктів, народів, що мають свої республіки, чи автономні області,..
але «рузге» нічого не мають, бо вони фейковий «народ», ..
без своїх етнічних територій..

руССкий - це раб москви-орди, якого навчили москворотій мові, якому придумали не притомну йому історію та релігію..
це попросту - манкурт та окупант на службі москви..
показати весь коментар
24.06.2024 00:55 Відповісти
"і ще, прості люди (по селах) то є істина, вони не кажуть ні москалі, ні росіяни," - отут погоджуюсь з вами.
"просто руські" - а це маячня. Я ще малим у 70ті від діда, бабусі тай інших селян чув тільки одну назву - "кацапи".
показати весь коментар
24.06.2024 00:01 Відповісти
Пане африканский сын Адама уже ничего не имеет общего с человеком свременным, бо между ним и современным человеком столько мутаций произошло, что скоро новый вид появится. Да шо так далеко ходить. Вон,кацапы(москалi) хоть и имеют такую же отцовскую гаплогруппу как и у нас(киммериййскую), но нам не братья. Во-первых, в процентном отношении меньше, бо заместили те проценты другими гаплогруппами. Во-вторых, почему мы не братья с кацапами вот уже несколько мутаций, на протяжении 5 000-6000 лет. Да потому, что кацапы сепарнули от нашей 5000-6000 лет назад общей гаплогруппы по отцу. И сепарировали на севера, в какие-то дремучие епеня, бо не имели контакт с трипольцами. Тобто кацапы в отличии от нас не имеют трипольской i2 гаплогруппы(одна из трипольских гаплогрупп) Зато имеют северо-восточную гаплогруппу спутницу - NO (угрофинско-монголоидную), которой у нас, украинцев нет. Тобто, кацапы - наполовину северяне, наполовину восточники-азиаты. Мы же - чисто европейцы-южане-восточники.
показати весь коментар
23.06.2024 23:42 Відповісти
Пане,
показати весь коментар
23.06.2024 23:53 Відповісти
я думаю, що наш маленький диспут вельми корисний - в 1917 більшовицьким переворотом керували відомо хто, питається, а до чого там був якийсь грузин - тепер буде зрозуміло, і не тільки для того часу, а й стосовно недавних подій
показати весь коментар
23.06.2024 22:16 Відповісти
В 1917-ом году, цапорылi свинособаки знову обiзвали себе росiянами, бо на якомусь етапi пересамоназвалися великоросами. У членина в паспорте было записано в графе национальность - великорос.
показати весь коментар
23.06.2024 22:56 Відповісти
Ізраїльтяни були там першими жителями. так вони скрізь перші...
показати весь коментар
23.06.2024 22:49 Відповісти
Стрельба на границе России и самопровозглашенной Абхазии (обновлено, фото, видео)

23 июня 2024, 21:14

https://minval.az/news/124401926
показати весь коментар
23.06.2024 21:03 Відповісти
Рівно рік тому був мятєж прігожина ... дагестанці,якшо ви зупинитесь вас четвертують,назад дороги не має.
показати весь коментар
23.06.2024 21:06 Відповісти
Сини екс-поліцейського влаштували відстріл поліцейських. Мабуть заскочили раптово.
показати весь коментар
23.06.2024 21:10 Відповісти
Я особливо переживаю за сінагогу і російських попів! Піду ковтну грам 300 валер"янки,а то серце не на місці...
показати весь коментар
23.06.2024 21:33 Відповісти
Советую обдумать более тщательно свою забажанку, бо от кошаков отбоя не будет.
показати весь коментар
23.06.2024 21:49 Відповісти
Краще дверi гундяевського сатанату облийте валерiаною, цапорилi попи задовбуться iх фарбувати.
показати весь коментар
23.06.2024 22:04 Відповісти

Ага! А щоб було ще веселіше, можна розмішати флакон валер'янки з пляшкою горілки, налити ту суміш в мисочки, мисочки розкласти в кущах поблизу помешкань попів.
Незабутній треш для отих хрунів гарантовано.
показати весь коментар
23.06.2024 22:28 Відповісти
Интересный случай. Тока тех попов самозванного сатаната даги вроде замочили.
показати весь коментар
23.06.2024 22:38 Відповісти
московмькі попи напевно в церкві розповідали дагам, що даги мають історичне коріння в Київській Русі.... так як ціла ерефія..
показати весь коментар
24.06.2024 01:02 Відповісти
расєянських сектантів попів закинули в сєнагогу і там підпалили?
показати весь коментар
23.06.2024 23:32 Відповісти
Визитку Яроша или Буданова нашли?
показати весь коментар
23.06.2024 22:06 Відповісти
І не тільки Яроша і Буданова . Ще візитівки - ЦРУ і МІ 6 .
.
показати весь коментар
23.06.2024 22:34 Відповісти
і лічно Стєпан Біньдєра. Но скоро Кадиров іво паймаєт. І растреляіт.
показати весь коментар
23.06.2024 22:41 Відповісти
Ну нік кацапа попереджає ж про розумову відсталість.
показати весь коментар
23.06.2024 23:42 Відповісти
Моссад забыли ещё вставить
показати весь коментар
24.06.2024 08:58 Відповісти
Дєбіли, ******!
показати весь коментар
24.06.2024 12:38 Відповісти
Нашли крайних - старого вертолета Ми-6 и Центрального ростовского универмага!
показати весь коментар
24.06.2024 13:50 Відповісти
Хаи трохи розімнуться - нічого нового
показати весь коментар
23.06.2024 22:19 Відповісти
,,Из искри возгорится пламя".
показати весь коментар
23.06.2024 22:22 Відповісти
Схоже, нарешті настала врємя удівітєльних історій...
показати весь коментар
23.06.2024 22:23 Відповісти
показати весь коментар
23.06.2024 23:18 Відповісти
Швидше за все про сінагогу і храм пісстьош. Приплели для світових новин. Одна справа коли постріляли кацапських холуїв з "поліції" - інша спалена сінагога. Фірмові кацапські "новасті"...
показати весь коментар
23.06.2024 22:27 Відповісти
Я так розумію, ті, що обстріляли, рухатимуться вбік українського кордону, де для них вже приготовано вікно.
показати весь коментар
23.06.2024 22:28 Відповісти
Шо за движняк в Дагестане - не поймешь... Там же 14 госязыков.
показати весь коментар
23.06.2024 22:41 Відповісти
Мені здається справа не тільки в Палестині...
показати весь коментар
23.06.2024 22:46 Відповісти
кацапськ
уОНАЦИКИ. ху..ЛО ТВАРИНА СМЕРТЬ Уйобкам .
показати весь коментар
23.06.2024 23:05 Відповісти
Там є синагога? В Дагестані? Там де натовп роздрочених овцейобів шукав прилітаючих "єврейців" (С) в двигуні літака?
показати весь коментар
23.06.2024 23:15 Відповісти
Ну да, і православна церква на уліце лєніна. Тотальна мішанина у головах і у свідомостях.

Але, щиро сподіваюся, якийсь імам одного разу з таким запальним виступом виступить, що овцелюби зрозуміють, що їх відправляють не на той фронт. І стріляти (по-серйозному) треба геть у інших містах.
показати весь коментар
23.06.2024 23:21 Відповісти
Апять вінавата праклятая НАТА.
показати весь коментар
23.06.2024 23:38 Відповісти
Нацики.? @@@ ?
показати весь коментар
24.06.2024 00:06 Відповісти
Депутат Госдумы от Дагестана Гаджиев уже заявил, что жуткое побоище в Махачкале и Дербенте «так или иначе связано с со спецслужбами Украины и стран НАТО». В Кремле, видимо, еще не определились с той версией, которую будут продвигать в публичное поле, а депутат уже бежит впереди паровоза. Потому что если (а вероятность этого очень большая) теракт будет велено таки связать с Украиной и НАТО, Гаджиев заявит что-то вроде «я же говорил».

На самом же деле, Кавказ, как был пороховой бочкой со времен своего «замирения» в 19 веке, с этническими чистками, геноцидом, сталинскими депортациями в промежутке и двумя чеченскими войнами, так и остался. Тотальная исламизация, жуткая экономическая ситуация плюс повсеместно процветающий культ насилия и прекрасная демография - отличная питательная среда для радикальных течений. А отсутствие даже попытки расследовать тот же теракт в Крокусе и сделать какие-то выводы, делает следующий вопросом времени, не более. И постоянные шашни с талибами, которые сейчас враги ИГИЛа, а активность его афганского отделения Вилаайят Хорасан на Кавказе постоянно растет. И сколько не заставляй писать после этих букв «запрещенный в Российской Федерации», от терактов это не спасет. (c)
показати весь коментар
24.06.2024 00:51 Відповісти
Це ж в дагістане місцеве бидло шукало євреїв в фюзеляжах літака в жовтні 23р.Ну мабуть знайшли на посту.
показати весь коментар
24.06.2024 04:39 Відповісти
як не крути - війна зробить свою справу всередині росії.соціальна напруга росте кожен день і виллється в міждуусобиці.так було завжди й буде - як не стримуй народ все рівно терпець порветься.
показати весь коментар
24.06.2024 09:51 Відповісти
Байєвікі!!! Мамай клянусь! Нєвєдомиє!!!
показати весь коментар
24.06.2024 12:42 Відповісти