10402 відвідувача онлайн
6 536 27

Військових РФ досі заблоковано на агрегатному заводі у Вовчанську, - ОТУВ "Харків"

Окупантів заблоковано на Вовчанському агрегатному заводі

Російські військові залишаються заблокованими на агрегатному заводі у Вовчанську, окупанти намагаються туди пробитися.

Про це заявив Оперативно-тактичного угруповання військ "Харків" Юрій Повх в ефірі Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

"Цей анклав залишається заблокованим Силами оборони України. ... Вони (окупанти. - Ред.) намагаються туди пробитися, один з напрямків у Вовчанську - це той як раз у напрямку заводу. Вони здійснюють атаки, але наші Сили оборони їх відбивають", - зазначив речник.

Нагадаємо, 15 червня повідомлялось, що близько 200 російських військових опинилися в оточенні на Вовчанському агрегатному заводі. Згодом у проєкті "DeepState" заявили, що Сили оборони взяли під контроль підходи до цього заводу.

Топ коментарі
+21
Закиньте им спирт метиловый.
показати весь коментар
26.06.2024 12:39 Відповісти
+11
Перебуваючи в повному оточенні, російські війська примудрилися за тиждень пропити обладнання, що залишилося на заводі, і здати на цветмет усю проводку
показати весь коментар
26.06.2024 12:28 Відповісти
+10
nadejus i podohnut tam , ušļopki.
показати весь коментар
26.06.2024 12:24 Відповісти

Завантаження...