Військових РФ досі заблоковано на агрегатному заводі у Вовчанську, - ОТУВ "Харків"

Російські військові залишаються заблокованими на агрегатному заводі у Вовчанську, окупанти намагаються туди пробитися.
Про це заявив Оперативно-тактичного угруповання військ "Харків" Юрій Повх в ефірі Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.
"Цей анклав залишається заблокованим Силами оборони України. ... Вони (окупанти. - Ред.) намагаються туди пробитися, один з напрямків у Вовчанську - це той як раз у напрямку заводу. Вони здійснюють атаки, але наші Сили оборони їх відбивають", - зазначив речник.
Нагадаємо, 15 червня повідомлялось, що близько 200 російських військових опинилися в оточенні на Вовчанському агрегатному заводі. Згодом у проєкті "DeepState" заявили, що Сили оборони взяли під контроль підходи до цього заводу.
Топ коментарі
+21 Wlad West
показати весь коментар
26.06.2024 12:39 Відповісти Посилання +11 Dmitry Klaus
показати весь коментар
26.06.2024 12:28 Відповісти Посилання +10 nav svargi
показати весь коментар
26.06.2024 12:24 Відповісти Посилання