11104 відвідувача онлайн
7 373 27

У Шевченківському районі Києва вибухнув енергооб’єкт, сталася пожежа, - Кличко (оновлено)

Київ

У Києві на енергооб'єкті стався вибух з подальшою пожежею.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, передає Цензор.НЕТ.

"На енергообʼєкті в Шевченківському районі столиці стався вибух і пожежа. Всі служби прямують на місце", - розповів Кличко.

Інформації щодо жертв, поранених та причин вибуху Кличко не надав.

Пізніше Кличко уточнив: "На трансформаторній підстанції в Шевченківському районі столиці виникло коротке замикання, спостерігається задимлення. Подальшого горіння немає. Руйнувань, пошкоджень приміщень та потерпілих немає".

Віталій Кличко про вибух у Києві

Кличко про вибух у Києві

Топ коментарі
+8
Вони довийожуються з цими відключеннями. Ви розумієте коли вмикають ту чи іншу підстанцію всі люди які заживлені від неї намагаються включити все холодильники, бойлери, праски, електроплити, кондиціонери масово. На вулиці спека, який трансформатор це витримає?
показати весь коментар
27.06.2024 19:20 Відповісти
+6
Схоже на диверсію😡
показати весь коментар
27.06.2024 19:20 Відповісти
+4
Тоді має спрацьовувати захист від перевантаження і нічого не має вибухати
показати весь коментар
27.06.2024 19:33 Відповісти

Завантаження...