У Шевченківському районі Києва вибухнув енергооб’єкт, сталася пожежа, - Кличко (оновлено)

У Києві на енергооб'єкті стався вибух з подальшою пожежею.
Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, передає Цензор.НЕТ.
"На енергообʼєкті в Шевченківському районі столиці стався вибух і пожежа. Всі служби прямують на місце", - розповів Кличко.
Інформації щодо жертв, поранених та причин вибуху Кличко не надав.
Пізніше Кличко уточнив: "На трансформаторній підстанції в Шевченківському районі столиці виникло коротке замикання, спостерігається задимлення. Подальшого горіння немає. Руйнувань, пошкоджень приміщень та потерпілих немає".
Топ коментарі
+8 Грицько Злий
показати весь коментар
27.06.2024 19:20 Відповісти Посилання +6 Amber
показати весь коментар
27.06.2024 19:20 Відповісти Посилання +4 Victor Victor #437828
показати весь коментар
27.06.2024 19:33 Відповісти Посилання 
