У Держдепі прокоментували заяву Орбана про припинення вогню задля перемовин з РФ

У Державному департаменті США прокоментували заяву прем'єра Угорщини Віктора Орбана про те, що Україні слід зупинити бойові дії та розпочати перемовини з РФ.
З коментарем виступив заступник речника Державного департаменту США Ведант Пател, передає Цензор.НЕТ.
"Ми та НАТО чітко заявили, що тут насправді є лише одне рішення: Російська Федерація просто має залишити територію України", - зазначив Пател, відповідаючи на запитання, чи стурбовані США пропозиціями прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана напередодні саміту НАТО.
Також він підкреслив, що саме Росія є агресором, яка розпочала війну в Україні і нехтує Статутом ООН.
Як повідомлялось раніше, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Києва запропонував припинити вогонь.
Так може громадянам України завернутия у
біле простирадло і повзти до кладовища ? Це вже проходили у Бабиному яру.
.