11640 відвідувачів онлайн
21 646 88

У Держдепі прокоментували заяву Орбана про припинення вогню задля перемовин з РФ

Віктор Орбан

У Державному департаменті США прокоментували заяву прем'єра Угорщини Віктора Орбана про те, що Україні слід зупинити бойові дії та розпочати перемовини з РФ.

З коментарем виступив заступник речника Державного департаменту США Ведант Пател, передає Цензор.НЕТ.

"Ми та НАТО чітко заявили, що тут насправді є лише одне рішення: Російська Федерація просто має залишити територію України", - зазначив Пател, відповідаючи на запитання, чи стурбовані США пропозиціями прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана напередодні саміту НАТО.

Також він підкреслив, що саме Росія є агресором, яка розпочала війну в Україні і нехтує Статутом ООН.

Як повідомлялось раніше, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Києва запропонував припинити вогонь.

Топ коментарі
+32
Раша наступає , а Орбан пропонує припинити вогонь
Так може громадянам України завернутия у
біле простирадло і повзти до кладовища ? Це вже проходили у Бабиному яру.
показати весь коментар
03.07.2024 01:32 Відповісти
+27
Питання зараз не в припиненні вогню, а в звільненні українських земель І трильйоні репарацій Україні від мрсковітов
показати весь коментар
03.07.2024 01:34 Відповісти
+25
спитайте у того, хто українські землі здавав - у ЗЄлі

.
показати весь коментар
03.07.2024 02:12 Відповісти

Завантаження...