11014 посетителей онлайн
21 560 88

В Госдепе прокомментировали цитату Орбана о прекращении огня для переговоров с РФ

Віктор Орбан

В Государственном департаменте США прокомментировали заявление премьера Венгрии Виктора Орбана о том, что Украине следует остановить боевые действия и начать переговоры с РФ.

С комментарием выступил заместитель спикера Государственного департамента США Ведант Пател, передает Цензор.НЕТ.

"Мы и НАТО четко заявили, что здесь, на самом деле, есть только одно решение: Российская Федерация просто должна покинуть территорию Украины", - отметил Пател, отвечая на вопрос, обеспокоены ли США предложениями премьер-министра Венгрии Виктора Орбана накануне саммита НАТО.

Также он подчеркнул, что именно Россия является агрессором, начавшим войну в Украине и пренебрегающим Уставом ООН.

Как сообщалось ранее, премьер-министр Венгрии Виктор Орбан во время визита в Киев предложил прекратить огонь.

Топ комментарии
+32
Раша наступає , а Орбан пропонує припинити вогонь
Так може громадянам України завернутия у
біле простирадло і повзти до кладовища ? Це вже проходили у Бабиному яру.
показать весь комментарий
03.07.2024 01:32 Ответить
+27
Питання зараз не в припиненні вогню, а в звільненні українських земель І трильйоні репарацій Україні від мрсковітов
показать весь комментарий
03.07.2024 01:34 Ответить
+25
спитайте у того, хто українські землі здавав - у ЗЄлі

.
показать весь комментарий
03.07.2024 02:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
https://www.ponomaroleg.com/vizit-orbana-v-ukrainu/ Олег Пономарь : "Орбан в Киеве представлял еще и Трампа (вместе с Путиным), который является его вторым эго и начальником"
показать весь комментарий
03.07.2024 01:31 Ответить
NBC NEWS

Попытка перевоза на Украине сорвана, сообщает Служба безопасности, поскольку венгерский Орбан прибывает в Киев для

Новости о заговоре появились в преддверии визита одного из единственных европейских союзников https://www.nbcnews.com/news/vladimir-putin президента России https://www.nbcnews.com/news/vladimir-putin Владимира Путина , премьер-министра Венгрии https://www.nbcnews.com/news/world/hungarian-insider-releases-audio-says-proof-orban-corruption-rcna145070 Виктора Орбана , в Киев во вторник для переговоров с Зеленским.

Служба безопасности Украины (СБУ) заявила в телеграм-сообщении в понедельник, что группа людей готовит «серию провокаций» в столице Киеве.

Он добавил, что группу возглавлял соучредитель общественной организации, известной своими «антиукраинскими действиями» с 2015 года, хотя она не назвала ни человека, ни группу.

После того, как в воскресенье в Киеве было объявлено о проведении общественного собрания в центре Киева, подозреваемые планировали объявить об отстранении от власти военного и политического руководства страны, сообщили в СБУ. Затем они замышляли захвать здание Верховной Рады, парламента Украины, говорится в заявлении.

Преступники "надеялись разжечь социальную и политическую ситуацию в нашей стране, что сработает в пользу России", - заявили Служба безопасности, хотя и не указали, стоит ли за группой или за ее планами https://www.nbcnews.com/news/world/putin-election-win-russia-party-kremlin-rcna143818 Кремлем .
Президент Украины Владимир Зеленский говорит, что он пережил многочисленные попытки убийства в России.Чжао Динчжэ / Информационное агентство Синьхуа через Getty Images

СБУ не идентифицировала подозреваемых и не сказала, сколько людей было задержано. Но было сказано, что им предъявлены обвинения в призыве и попытке свергнуть конституционный порядок и захватить власть. По словам СБУ, в случае их осуждения может грозить до 10 лет тюремного заключения.

В отдельном заявлении Генеральная прокуратура Украины заявила в понедельник, что глава группы искала военнослужащих и частных охранников, чтобы помочь им выполнить план.
показать весь комментарий
03.07.2024 07:58 Ответить
Натаха Вітренко + Марченко сотоваріщі - це ті ще "грибники". Відпи...ти треба обов'язково, нехай навіть на нарах посидять (за минуле), партію ПСПУ заборонити як організацію, тощо; але шкоди від них - тільки й того шуму
показать весь комментарий
03.07.2024 08:09 Ответить
Мабуть не "перевоза", а все ж таки "переворота"? Бо якось дивно починається ваша новина...
показать весь комментарий
03.07.2024 08:53 Ответить
Раша наступає , а Орбан пропонує припинити вогонь
Так може громадянам України завернутия у
біле простирадло і повзти до кладовища ? Це вже проходили у Бабиному яру.
показать весь комментарий
03.07.2024 01:32 Ответить
Питання зараз не в припиненні вогню, а в звільненні українських земель І трильйоні репарацій Україні від мрсковітов
показать весь комментарий
03.07.2024 01:34 Ответить
А яким чином?
показать весь комментарий
03.07.2024 01:59 Ответить
А як звільняються землі, ти вчора народилось? Тоді з найсвіжішого, як звільнився Авганістан?
показать весь комментарий
03.07.2024 07:37 Ответить
Як на вашу думку досягнути цьоого звільнення земель ?
показать весь комментарий
03.07.2024 01:59 Ответить
спитайте у того, хто українські землі здавав - у ЗЄлі

.
показать весь комментарий
03.07.2024 02:12 Ответить
спитайте у того, хто українські землі здавав - у єрмачків та баканаФФих з бойками та медведчуками з шуфричами (ЗЄлі) ...
показать весь комментарий
03.07.2024 09:58 Ответить
1. США мають включитися в боротьбу з теперішніим нацизмом - рошизмом, так само як вони ключилися у 2 Світову війну в Європі проти німецького нацизму - реальний ленд-ліз Україні, тобто усього скільки треба, і в максимально стилі терміни !!! також, за потреби такий же ленд-ліз, країнам Балтії, Польщі, Фінляндії !!!
2. реальні санкції проти макцовії )(уйло, подібно до тих, які застосували США та їх союзники, проти червоної комуно-нацистької імперії зла і тюрми народів (срср) за війну в Афганістіні !!!
3. прийтяття зараз України в ЄС і НАТО, насамперед в НАТО, без жодних умов !!! як варіант Україна основний союзник США поза НАТО на кштал Ізраєлю, Тайваню, Півд. Кореї, Японії !!! або завсім вже неймовірний варіант: вступ України у США в якості 51 мштату США !!!
4. ввід в України, в усі області, де немає бойових дій військ США і НАТО, для захисту мирного населення та інфраструктури від кацапських ракет, КАБів і тд.тп. !!!
показать весь комментарий
03.07.2024 02:21 Ответить
Це все звісно було б дуже добре, але на жаль в реальності буде проста безкінечна мʼясорубка ...
показать весь комментарий
03.07.2024 02:28 Ответить
золоте кільце царя Соломона: "Все минає і це також мине".
показать весь комментарий
03.07.2024 03:09 Ответить
Твої пропозиції: "А Кац предлагает сдаться!" ???
показать весь комментарий
03.07.2024 03:19 Ответить
Лише одне питання: а ви б ввели ЗСУ в 2015 в Сирiю на сторону Асада, чи на сторону IГIЛа?
показать весь комментарий
03.07.2024 02:53 Ответить
1. ви не порівнюйте ситуацію в Сирії з Україною - зовсім різні ситуації !!!
2. на сторону сирійської опозиції та курдів !!! до речі курди в сирії та Іраку були і є союзниками США !!!
показать весь комментарий
03.07.2024 03:00 Ответить
Тільки не говори шо сша не причетні до того шо відбувається
показать весь комментарий
03.07.2024 04:38 Ответить
Україна на час початку агресії кацапстану (20 лютого 2014 року) давно не совіцька республіка, а більш як 20 років Незалежна і Вільна країна, громадяни якої мають право обирати владу яка їм подобається та скидати владу яка не подобається !!! А те що шизофренічне, й*бнуте на усю довбешку )(уйло вирішило згадати те що так необережно пообіцяли червоному комуно-нацисту йосьці сталіну (джугашвілі) світові лідери по антигітлерівській коаліції, в Ялті 1944 року, Рузвельт і Черчіль та відродити червону комуно-нацистьку, кацапо-совкову імперію зла, тюрму народів - срср, а разом з нею так звані "сев", "варшавській договір" не є тільки проблема України, а й Польщі, країн Балтії, ФІнляндії та усього сходу Європи взагалі !!!
показать весь комментарий
03.07.2024 06:21 Ответить
Маячня. Фізичне знищення, та захват РФ не потрібні. РФ розпадеться на національні утворення.

Порада. Гугль перекладачем не користуйся. Пиши вже рідною руською, все одно палишся.
показать весь комментарий
03.07.2024 07:13 Ответить
Асад, ІГІЛ і пуйло - одна шобла, каца...пюра
показать весь комментарий
03.07.2024 03:06 Ответить
Вибачте, але чому хтось повинен воювати за вас ?

Вам і так дають багато грошей, воюйте або здавайтеся!!!
показать весь комментарий
03.07.2024 05:46 Ответить
а ніхто не каже воювати за нас !!! США, В.Британія, а потім Франція підписали "будапештській меморандум", тому або дайте нам воювати нормально, тобто бити ракетами по території кацапів на 300-1000 км, збивати кацапські недовавнольоти та захистіть наш мирняк, інфраструктуру, або віддайте нам наші ядерні ракети, думаю в Україні знайдеться багато патріотів що незадумуючись спалять ядеркою мацквц, санкт-ч-ленінград, челебу, пермь, новосібірск !!!
показать весь комментарий
03.07.2024 06:08 Ответить
бо це по факту третя світова
показать весь комментарий
03.07.2024 06:41 Ответить
шось полегше ніж ви
показать весь комментарий
03.07.2024 07:10 Ответить
Вы в это верите? Я нет. Пора все назвать своими именами нам.
показать весь комментарий
03.07.2024 07:29 Ответить
Цікаво, що тепер Держдепартамент робить роботу Джонсонюка- дає шалабана вовачику через реакцію на Орбана .
показать весь комментарий
03.07.2024 04:11 Ответить
У той саме час, коли Єрмак під дахом зустрічі з Остіим в контактах з кацами у США.

"Ядерная угроза на Ближнем Востоке / Блиц-визиты в США из Москвы и Киева https://www.youtube.com/watch?v=C3SfNBbmpHk
показать весь комментарий
03.07.2024 04:15 Ответить
чурбан - хло 2.0
показать весь комментарий
03.07.2024 01:49 Ответить
просто надо перестать стрелять!
показать весь комментарий
03.07.2024 01:59 Ответить
Десь вже чули…
показать весь комментарий
03.07.2024 07:41 Ответить
Госдеп гарно вітька сцаними тряпками по пиці
показать весь комментарий
03.07.2024 02:13 Ответить
Послухавши, що Орбан передав Києву від своїх кремлівських кураторів, українці повинні зробити все навпаки.
показать весь комментарий
03.07.2024 02:18 Ответить
Зачем? Начинить БПЛА радиактивным отходами и направить на жилые районы рф. Пусть сбивают. Это же ведь не ведения огня. Это мирный полет, без стрельбы и бомбежки. Без взрывчатых веществ. Без разрушений. Мирный дипломатический полет. Как раз то, что предлагает орбан.
Благо, у Украины этих отходов веществ просто немеряно.
показать весь комментарий
03.07.2024 03:04 Ответить
Вы еще не поняли? Ее и так уже похоронили! Единственное, что остается - это как можно больше мразей забрать с собой! Если тебя убивают, то хоть умереть можно достойно!
Смысл клятвы Цахала: "Масада больше не падет!" - Вам известен?
Если хотите жить рабом под сапогом рф - это Ваш не выбор. Не мой.
показать весь комментарий
03.07.2024 03:31 Ответить
Вони хочуть бути кацапськими рабами?
Будь ласка!
показать весь комментарий
03.07.2024 03:38 Ответить
далеко не все одно....
показать весь комментарий
03.07.2024 06:47 Ответить
довга історія, вася, - нема натхнення
показать весь комментарий
03.07.2024 07:05 Ответить
Що це дасть смерті і здохлих кацапів і дасть фактор страху ми повинні використовувати все в вбивстві кацапів в тому числі і хімічну і біологічну зброю.
показать весь комментарий
03.07.2024 20:34 Ответить
"контрнаступ по" аеродромам, військовим базам і підприємствах, по любому збіговиську орди (не числом, а вмінням).
показать весь комментарий
03.07.2024 03:34 Ответить
Зупинити потрібно! Я б ще жінку віддав заради... І Орбан нехай віддасть... Може й рочків через і припинять стріляти... Або без пострілів лізтимуть.. А план гарний, треба про " защирнути у очі" ще добавити...
показать весь комментарий
03.07.2024 02:47 Ответить
Щось не складається у орбана, пуйла і зєлі. Щось не складається...
показать весь комментарий
03.07.2024 03:10 Ответить
Хотя в.и. ульянов (ленин) был конченой сволочью, но он был умной сволочью. И его цитата:
"невозможно остановить идею, которая овладела массой"
очень подходит к данной ситуации.
Украинцы хотят иметь собственную страну. Вне зависимости от мнения каких-либо президентов, чиновников и т.д. Невозможно, и не стоит пытаться, как-то это изменить. Те, кто пытается это сделать заранее становятся на сторону проигравших. Ну, это их выбор.
показать весь комментарий
03.07.2024 03:27 Ответить
+💯!
показать весь комментарий
03.07.2024 03:35 Ответить
хлопці ви навіть на голий кацапнявий крючок лягаєте...
показать весь комментарий
03.07.2024 06:40 Ответить
у нас був шанс зробити з України цукерочку, але в 2019 році 73 відсотки зе-бидла "аля кацкая разніца" вибрало це зелене н*ркоманське, прокацапське чмо !!!



показать весь комментарий
03.07.2024 06:50 Ответить
Когда все валят на последнего--- то капец наступил окончательный! Все что напороли до марта 19 г мы на Зе не навесим, хоть убей. И выбрали его мы. И силовой блок весь мо, МВД, прокуратура, госслужащих на местах, были задолго но него. Каким же нужно быть тупым народом, что бы во время войны не выбрать военного!? Ведь у нас война с 14 г!
показать весь комментарий
03.07.2024 07:43 Ответить
онучі зніми, кацапнявий - тхне в.і.
показать весь комментарий
03.07.2024 06:37 Ответить
це говорив не дегенерат, й*бнутий від нейросифілісу червоний, комуністичний дибіл вовфка ч-ленін (ульянов), а Герой України, провідник українського націоналізму, Степан Бандера !!!

показать весь комментарий
03.07.2024 06:40 Ответить
Тут усе, виявляється, складається у якусь подібність плану:
1) Орбан продовжить засирать мізки Європі та українцям про мирні переговори (саме тому він ці переговори ставить "во главу угла" - а РФ у своїй діяльності на позиції головуючого в РадБезі уникає розгляду даного питання ;
2) Тим часом з КНДР прибувають кілька бригад "землерийок"(які багато років спеціалізуються саме на ритті підземних тунелів у глибину території противника (Південної Кореї) - росіяни такого досвіду не мають);
3) Поки Європа буде роздумувать над "мирними пропозиціями Путіна" - "землерийки" прокопають тунелі та підземні сховища;
4) В США Кремль буде стараться пропхнуть на посаду президента Трампа;
5) В потрібний мемент під нашими позиціями прогримлять вибухи і фортифікації будуть зруйновані а війська РФ ломонуться у прориви (таким займалися інженерні батальйони на Західному фронті під час І Світової війни ;
6) Світ буде поставлений перед фактом реального прориву фронту і захоплення ключових об"єктів оборони і змушений буде погодиться з претензіями та "хотєлками" Путіна
показать весь комментарий
03.07.2024 03:36 Ответить
Припустимо, що все так і буде. За той час, що війська рф рушать вглиб країни, підривається Хмельницька АЄС, і ядерна хмара кудись рушить.
Який буде 7 пункт?
7) - ?
показать весь комментарий
03.07.2024 03:51 Ответить
Ким "підривається"? І НАВІЩО? Якщо фронт буде зруйнований і ми змушені будем відступать? Нами? А потім вести оборонні бої на зараженій території? Голова у тебе для чого?
показать весь комментарий
03.07.2024 04:17 Ответить
Люди просто перейдуть в інше місце, а навколо буде зона відчуження...

Та й де ви візьмете стільки смертників або в Азії замовите ?
показать весь комментарий
03.07.2024 05:55 Ответить
Ну що заваджало їм це робити раніше?Шахтарів погнати на копання тунелів???З комбайном на початку?А вибрану породу куди дівати,щоб розвідка не помітила?
показать весь комментарий
03.07.2024 04:54 Ответить
По-перше - робітники з кацапів "ніякі" Я бачив у свій час роботу корейців і кацапів - у Заволжі на полях Кореєць робить набагато швидше і якісніше І дає збір урожаю втричі більший ніж кацап
По-друге - корейці не п"ють (тому не буде тривалих перерв у роботі і вона буде набагато ефективнша)
По-третє - вони мають великий досвід роботи у будівництві подібних споруд
По-четверте - все подібне вимагає тиші Тому робиться вручну А роботу прохідницького комбайну буде чутно сейсмодатчиками на багато кілометрів
По-п"яте - перші два роки пробували "задавить "м"ясом" і "металом" Коли це не вдалося - почали шукать інші шляхи Німці й французи з британцями та бельгійцями почали займаться тунелями лише в кінці 1916 року
З вивозом вибраного грунту проблем мало - там вистачає ярів та кар"єрів До речі - саме будівництво будуть маскувать під якісь горнорудні роботи з видобутку місцевих копалин - глини піску чи вапняку
показать весь комментарий
03.07.2024 05:49 Ответить
Я не думаю що в сірій зоні добувають якісь копалини.
показать весь комментарий
03.07.2024 16:49 Ответить
до чого тут "сіра зона"? Вона може буть просто "окупованою" Крім того - глина пісок чи вапняк - дуже розповсюджені мінеральні запаси І я не кажу про "видобуток" Я кажу про "прикриття"!
показать весь комментарий
03.07.2024 16:58 Ответить
Надеюсь, что на экскурсии он на нуле побывал
показать весь комментарий
03.07.2024 05:21 Ответить
Європа вигодовує та вирощує нового монстра у себе під боком, Угорщина навіть не приховує, що залюбки віттяпала б території України, щей від нас вимагають робити монстру поступки який накинув око на наші території. У когось є здоровій глузд? Угорцям треба не розширювати права, а пора закручувати гайки, щоб не було пізно
показать весь комментарий
03.07.2024 05:46 Ответить
показать весь комментарий
03.07.2024 06:00 Ответить
Провожают с палаты номер 6. Выздоровел.
показать весь комментарий
03.07.2024 07:51 Ответить
Орбан, агент Кремля, передав Україні наказ Путіна припинити спротив - жертві припинити спротив.
показать весь комментарий
03.07.2024 06:51 Ответить
А навіщо запросили Орбана? Щоб ось так страждати і плюватися?
показать весь комментарий
03.07.2024 06:57 Ответить
Просто він повторив заклик ЗЕ з 2019 року - " надо перестать стрелять і отвесті войска".
показать весь комментарий
03.07.2024 07:59 Ответить