Орбан визнав, що Зеленський не підтримав його "мирний план"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що президент Володимир Зеленський не підтримав його пропозицію щодо припинення вогню для переговорів із РФ.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.
Так, Орбан підтвердив припущення про те, що Зеленський відкинув його ідею "негайного перемир’я" за чинною лінією зіткнення з РФ.
За словами угорського лідера, президент України заявив, що сумнівається у логіці плану Орбана і не підтримує його, оскільки Україна має поганий досвід спроб перемир’я з Росією. Подібні перемир’я "не були добрими для України", переказав його слова Орбан.
Як повідомлялось раніше, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Києва запропонував припинити вогонь.
Мало, тобі, сучище?! Мало жертв, мало руйнувань, мало крові і сліз? Іпануте, кожна поступку ***** то збільшення наших втрат В РАЗИ, а не мир. Як можна вірити тому, в кого ціль - тебе, іпануте, вбити! Вбити, знищити, сплюндрувати... там, в їх кацапських головах іншого ж нема! Чи ти думаєш, що то тебе мине, чи твоїх близьких?
Де ж ви такі дебільні беретесь? тут вже навіть до Зеленського то дійшло, але є чому зараз, а не 5 років тому...