Щодня щонайменше 200 чоловіків призовного віку намагаються залишити країну, - "слуга народу" Наталуха

Щонайменше 200 чоловіків призовного віку намагаються залишити територію України щодня.
Про це заявив голова комітету ВР з питань економічного розвитку, "слуга народу" Дмитро Наталуха, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо.
"Відсутність цього інструментарію (економічного бронювання. - Ред.) має свій ефект і на ринок. Щоденно щонайменше 200 чоловіків призовного віку здійснюють спробу залишити країну. Щоденно. Не кажучи вже про кількість звільнень з робочих місць для того, щоб працювати неофіційно і не "світитися" у реєстрах". Це деморалізація реального сектору економіки. Вона має негативні наслідки", - сказав парламентар.
Нагадаємо, раніше у Держприкордонслужбі заявили, що останнім часом фіксується збільшення кількості спроб незаконно перетнути кордон групами.
От, скажімо, якщо 5 хвилин ВЛК всіх, без винятку, робить "здоровими", якщо безлад в податковій, медицині, в системі державного управління..., якщо влада бреше і краде без застережень...
Ну і чого ж то люди втікають з цієї країни?
Як там було в квітні 19-го? Ви зробили нас разом?