8411 відвідувач онлайн
16 266 64

Чоловік, який образив лікаря-ветерана на протезах, виявився позаштатним радником віцепрем’єрки Стефанішиної

Радник Стефанішиної Шевеленко облаяв ветерана ЗСУ на протезах Олексія Притулу

Відвідувач ветеринарної клініки в Одесі Вадим Шевеленко, який напередодні нецензурно облаяв лікаря-ветеринара та ветерана ЗСУ Олексія Притулу, був позаштатним радником віцепрем’єрки України Ольги Стефанішиної. Його звільнили. 

Про це повідомили в Офісі віцепремʼєрки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "hromadske".

"Офіс Віцепрем‘єрки розуміє суспільне обурення, вважає таку поведінку неприйнятною, такою, що не відповідає нашим цінностям. Ситуація має бути вирішена у правовий спосіб", - йдеться у повідомленні. 

У пресслужбі додали, що Шевеленко більше не працює позаштатним радником віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Стефанішиної.

Як повідомив ветеран Олег Симороз, Шевеленко як позаштатний радник Стефанішиної запрошувався на наради та офіційні заходи за участю віцепремʼєрки, а також супроводжував її в поїздках.

Що передувало?

Нагадаємо, 3 липня у ветеринарній клініці в Одесі чоловік із застосуванням нецензурної лексики облаяв лікаря-ветеринара та ветерана Збройних сил України Олексія Притулу, коли побачив, що той на протезах.

Пізніше у мережі з’явилося відео, як чоловік просить вибачення в лікаря-ветерана Олексія Притули, якого він образив. Каже, не бачив, що ветеринар на протезах, і що йому здалося, ніби той "не так з ним розмовляв". Олексій Притула не прийняв вибачення.

Топ коментарі
+57
Ну хто б сумнівався, що це буде якесь прикоритне бидло?
показати весь коментар
04.07.2024 11:51 Відповісти
+51
показати весь коментар
04.07.2024 11:52 Відповісти
+35
"Олексій Притула не прийняв вибачення" - цілком розумно.
Бо то було не вибачення, а дешевий цирк.
показати весь коментар
04.07.2024 11:54 Відповісти

Завантаження...