10850 відвідувачів онлайн

Окупанти вдарили по Богуславці на Харківщині, двоє поранених

Окупанти вдарили по Богуславці на Харківщині, двоє поранених

Вдень 7 липня російські загарбники вдарили по селу Богуславка Борівської громади, що на Харківщині. Двоє людей - 48-річний чоловік та 70-річна жінка зазнали поранень.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.

За словами посадовця, 70-річну жінку у важкому стані госпіталізували до лікарні. У постраждалого чоловіка діагностували уламкові поранення ніг.

Синєгубов додав, що ліквідація наслідків ворожого удару триває.

Завантаження...