Німеччина пообіцяла прийняти хворих українських дітей на лікування після російського обстрілу "Охматдиту"

Німеччина готова прийняти на лікування українських дітей після ракетного удару РФ по лікарні "Охматдит" 8 липня.
Про це повідомив у соцмережі Х міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах після розмови зі своїм українським колегою Віктором Ляшком, інформує Цензор.НЕТ.
Лаутербах наголосив, що його країна готова прийняти усіх хворих дітей, які цього потребують, у будь-який момент. Наступний рятувальний рейс, за його словами, вирушить у середу, 10 липня.
"Цілеспрямованим нападом на дитячу лікарню Путін укотре показав, що він військовий злочинець", - додав німецький урядовець.
Удар по "Охматдиту"
Зранку 8 липня рашисти завдали ракетного удару по Києву. У Шевченківському районі ракета влучила у дитячу лікарню "Охматдит", повідомив міський голова Віталій Кличко.
Пацієнтів, які проходили лікування у дитячій лікарні "Охматдиті" переведуть до інших лікарень столиці.
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив внаслідок російського удару пошкоджені відділення токсикології та онкології, реанімації та операційні.
Станом на 20:48, 8 липня унаслідок ворожого "прильоту" загинуло двоє працівників лікарні, 50 осіб поранено, з них - 7 дітей.
Бажано б було, ракетною зброєю допомогтиУкраіні на 200-300 кілометрів в московщину, щоб ДІТЕЙ УкраїниУБЕЗПЕЧИТИ від рашистів!