10032 відвідувача онлайн
3 874 31

У Мукачево чоловік погрожував поліцейським та військовим ножем: його затримали

На Закарпатті чоловік погрожував поліцейським та військовим ножем

У Мукачеві Закарпатської області громадянин погрожував поліцейським та військовим ножем під час заходів оповіщення на залізничному вокзалі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Закарпатський ОТЦК та СП.

"Сьогодні під час заходів оповіщення на залізничному вокзалі міста Мукачева спільна група оповіщення зустріли чоловіка, який при спілкування почав погрожувати поліцейським та військовим ножем", - йдеться у повідомленні.

Працівники поліції затримали нападника.

У військкоматі нагадали, що під час дії воєнного стану пересуватись без облікових документів заборонено.

"Погрози військовим та поліцейським, при виконанні службових обовʼязків, є обтяжуючою обставиною, що має правові наслідки та передбачає кримінальну відповідальність", - додали у ТЦК.

Раніше повідомлялося, що співробітники Мукачівського ТЦК та СП на Закарпатті зупинили фуру з ліками й почали перевірку 23-річного водія, який не підлягає мобілізації.

Також у Ворохті Івано-Франківської області місцеві жителі протестували проти блокпоста, на якому перевіряють документи військовозобов’язаних. Місцеві жителі стверджують – через це на курорт нібито бояться їхати туристи. Під час сварки протестувальники напали на автомобіль військового із ТЦК.

За фактами протиправних дій проти військовослужбовців ТЦК у Ворохті розпочато два кримінальні провадження.

Топ коментарі
+5
в тебе всі військові ЗСУ бандити?
показати весь коментар
09.07.2024 14:24 Відповісти
+5
Міліція була просто чудова... майже янголи)).
З якого кварталу беруться особи з таким мисленням?!?!
Реалії у країні абсолютно відповідають розумовим здібностям більшості її населення.
показати весь коментар
09.07.2024 14:28 Відповісти
+5
Напав на десяток непридатних та заброньованих. На всіх і зразу. Відео з бодікамер авжеж не буде.
показати весь коментар
09.07.2024 14:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Циган?
показати весь коментар
09.07.2024 13:57 Відповісти
Точно не українець
показати весь коментар
09.07.2024 14:04 Відповісти
Повернення Будулая.
показати весь коментар
09.07.2024 16:53 Відповісти
Хотіли просто оповістити а він на бідолаг з ножем
показати весь коментар
09.07.2024 13:57 Відповісти
в тебе всі військові ЗСУ бандити?
показати весь коментар
09.07.2024 14:24 Відповісти
У Мукачево чоловік погрожував поліцейським та військовим ножем: його затримали Джерело:
показати весь коментар
09.07.2024 14:34 Відповісти
Міліція була просто чудова... майже янголи)).
З якого кварталу беруться особи з таким мисленням?!?!
Реалії у країні абсолютно відповідають розумовим здібностям більшості її населення.
показати весь коментар
09.07.2024 14:28 Відповісти
До зеленочолого жодних питань, зебільчику?
показати весь коментар
09.07.2024 14:19 Відповісти
а нічого що Україна воює вже понад 10 років? І щось я не бачив твоїх дописів співчуття щодо загибелі захисників Батьківшини. Чи може твої "захисники" саме орки, а ти черговий ждун?
показати весь коментар
09.07.2024 14:29 Відповісти
На відео жодного мусора не видно. Чи то воно там чорною дупою до верху раком стояло?
показати весь коментар
09.07.2024 14:20 Відповісти
коли перед твоею пикою бурят та кадировец будуть калашами махати та прикладом скроню лікувати пригадай свої коменти. Чи гадаєш що встигнеш втекти до Угорщини?
показати весь коментар
09.07.2024 14:32 Відповісти
Тут багато хто радив ходити з ножами проти ТЦК. Хтось їх послухав.
показати весь коментар
09.07.2024 14:33 Відповісти
Напав на десяток непридатних та заброньованих. На всіх і зразу. Відео з бодікамер авжеж не буде.
показати весь коментар
09.07.2024 14:36 Відповісти
" раніше повідомлялялося, що ТЦК робив перевірку 23 річного водія..."
Та дійсно, за два місяця той ТЦК тільки і зробив, що перевірив документи у " 23 річного водія"), а вчора намагався перевірити документи у " чоловіка із ножем" .
показати весь коментар
09.07.2024 14:37 Відповісти
пожлобився гранату купити.
показати весь коментар
09.07.2024 15:01 Відповісти
Статут :напад на військового або на обєкт охороняємий зі зброєю або групою застосовується зброя без попередження тому 3,14дару треба було прострелить коліна
показати весь коментар
09.07.2024 15:18 Відповісти
а військовим навіщо погрожував?
показати весь коментар
09.07.2024 15:23 Відповісти