10085 відвідувачів онлайн
6 688 13

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 555 620 осіб (+1110 за добу), 8182 танки, 15 110 артсистем, 15 732 бойові броньовані машини. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 555 620 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.07.24 орієнтовно становлять:

  • особового складу ‒ близько 555620 (+1110) осіб
  • танків ‒ 8182 (+2) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 15732 (+17) од,
  • артилерійських систем – 15110 (+59) од,
  • РСЗВ – 1119 (+4) од,
  • засоби ППО ‒ 886 (+3) од,
  • літаків – 361 (+0) од,
  • гелікоптерів – 326 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 12009 (+36),
  • крилаті ракети ‒ 2392 (+3),
  • кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
  • підводні човни - 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 20325 (+56) од,
  • спеціальна техніка ‒ 2535 (+4)

Інфографіка

Топ коментарі
+18
Минув 3791 день москальсько-української війни.
145! одиниць техніки та 1110! чумардосів за день.
Арта 63!, броня 19, логістика 56!
Кількість збитих БПЛА перевалила за 12000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 555 000!!! це більше, ніж таке місто, як Томськ. Кількість населення за 2 роки зменшилась на 11 000! рил.
показати весь коментар
11.07.2024 08:40 Відповісти
+13
Танки схоже закінчуються,вата стабільно лізе,арта випилюється
показати весь коментар
11.07.2024 07:56 Відповісти
+12
якщо танки у них закінчуються, де ж тоді ми їх будемо брати?
показати весь коментар
11.07.2024 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Танки схоже закінчуються,вата стабільно лізе,арта випилюється
показати весь коментар
11.07.2024 07:56 Відповісти
якщо танки у них закінчуються, де ж тоді ми їх будемо брати?
показати весь коментар
11.07.2024 08:11 Відповісти
Десь беремо... Вчора був в Києві і, вірогідно з відповідного заводу (всі знають, на якому заводі в Києві танки "ремонтують"), провезли 2 важких причепи з танками Т-64. На вигляд - новенькими. Посеред білого дня.

Писали в різних джерелах, що Україна ще має деяку кількість корпусів Т-64 на зберіганні. Але вони в такому стані, що це навіть не капіталка. Тож вироблять, але потроху.
показати весь коментар
11.07.2024 10:12 Відповісти
А ми більше обороняється,на штурмах танки стираються
показати весь коментар
11.07.2024 10:29 Відповісти
як ми помилялися думаючи , що втрати зупинять московитів, а виявилося , що вони народжують московитів для втрат
показати весь коментар
11.07.2024 07:59 Відповісти
Зупинить. Але не в той спосіб, в який ви помилялися. Після гігантських втрат населення і вмотивованих осіб в 1933-1945 роках (які навіть змогли почати працювати на американських заводах і виробляти десятки тисяч танків, літаків та гармат) - совок настільки виродився інтелектуально і генетично, що вже не подужав гонитву озброєнь "холодної війни". Бо не змогли "в науку", в першу чергу. І не було в совку власної інженерної та наукової школи. А все, що називалося "наукою" - було лише імітацією та "шарашками", де намагались скопіювати західні та японські технології.

Чергове "випилювання" вмотивованих та кваліфікованих засрашинців з їхньої країни (шляхами мобілізації сотень тисяч та еміграції від мобілізації мільйонами) - призведе до того, що через 20 років технічний потенціал засрашки впаде нижче за монгольській. На поточний момент вони приблизно рівні (там теж основним бойовим танком є Т-55/54/62 і трішки Т-72).
показати весь коментар
11.07.2024 10:22 Відповісти
Сакральне 555 тис. м'яса з скрепами у дупі.
показати весь коментар
11.07.2024 08:15 Відповісти
округліть до 666
показати весь коментар
11.07.2024 08:17 Відповісти
Два танка, цікаво це вони - бо трофеї також ідуть у статистику.
показати весь коментар
11.07.2024 08:19 Відповісти
думаю, що захоплені, яу і уражені, у цю статистику не входять.
показати весь коментар
11.07.2024 09:16 Відповісти
Минув 3791 день москальсько-української війни.
145! одиниць техніки та 1110! чумардосів за день.
Арта 63!, броня 19, логістика 56!
Кількість збитих БПЛА перевалила за 12000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 555 000!!! це більше, ніж таке місто, як Томськ. Кількість населення за 2 роки зменшилась на 11 000! рил.
показати весь коментар
11.07.2024 08:40 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2024 08:44 Відповісти
Утилізація моськовського лайна триває!!))
показати весь коментар
11.07.2024 10:21 Відповісти