4679 відвідувачів онлайн
2 450 11

Перші ув’язнені, які отримали дозвіл на мобілізацію, вже проходять військову підготовку, - Малюська

Мобілізовані українські в’язні

Підготовка першої групи засуджених, яких було звільнено для служби у ЗСУ, триватиме не менше двох місяців. Їх відправлять на передову до кінця літа.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю  Financial Times розповів міністр юстиції Денис Малюська.

Малюська повідомив, що після ухвалення закону близько 2872 ув'язнених було звільнено зі 5196, які просили про це. Відмову за станом здоров'я отримали 368 осіб.

"У тюремній системі є багато хороших людей, які могли б бути корисними на фронті. Це гарне вікно можливостей розпочати своє життя з нової сторінки", – зазначив він.

Очікується, що програма принесе близько 5 тисяч нових рекрутів, а "за найсприятливіших обставин" їхня кількість може потроїтися.

Нагадаємо, у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила сформували новий батальйон "Характерники" з колишніх ув’язнених. Незабаром він почне виконувати бойові завдання.

Топ коментарі
+9
Відмову за станом здоров'я отримали 368 осіб.
========

- пане президенте, там народ мітингує
- так? а що вони хочуть? грошей немає. і не буде...
- та ні, вимагає хороших лікарів і професійного медичного огляду на ВЛК. Як у в'язниці
показати весь коментар
11.07.2024 10:47 Відповісти
+7
Перші засуджені, які долучилися до ЗСУ, вже взяли в полон російського військового.

Про це заявила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька в https://hromadske.ua/viyna/224893-my-viddayemo-armiyi-naykrashchykh-viazniv-interviu-z-zastupnytseiu-ministra-iustytsiyi-pro-mobilizatsiiu-zasudzenykh інтерв'ю hromadske

"Роботи на фронті багато, не обовʼязково зі зброєю. Але навіть якщо зі зброєю, у мене вже є успішний кейс: надійшла інформація, що одні з перших засуджених узяли в полон росіянина", - каже заступниця міністра.

29.05.24
==================

А якого окупанта і де тоді півтора місяця тому вони взяли?
показати весь коментар
11.07.2024 10:43 Відповісти
+5
Романа Червінського звільніть. Більш цінного фахівця для воєнної розвідки немає
показати весь коментар
11.07.2024 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какая то мутная схема от ТЦК...

показати весь коментар
11.07.2024 10:43 Відповісти
Тобто, після 45-ти вибору вже немає. Просто чудово!
показати весь коментар
11.07.2024 10:47 Відповісти
Ну саме так, а всі інші - фактично будуть вважатися найманцями, тобто злочинцями (стаття 447 кку)
Цей так званий" закон про мобілізацію " немає ні підпісів, ні нормальної печатки - тобто фуфло штовхають, ну і відповідно ніяких компенсацій ні самі бійці ,ні їхні родичи не отримують.
показати весь коментар
11.07.2024 11:17 Відповісти

29.05.24
==================

А якого окупанта і де тоді півтора місяця тому вони взяли?
показати весь коментар
11.07.2024 10:43 Відповісти
Тільки не питайте хто, де і що зробив. Он малюська від небуй робити відпустив чи то вуса, чи ще щось - сміливо експериментує з рослинністю на морді лиця, а все інше - шум!
показати весь коментар
11.07.2024 10:47 Відповісти
Відмову за станом здоров'я отримали 368 осіб.
========

- пане президенте, там народ мітингує
- так? а що вони хочуть? грошей немає. і не буде...
- та ні, вимагає хороших лікарів і професійного медичного огляду на ВЛК. Як у в'язниці
показати весь коментар
11.07.2024 10:47 Відповісти
Романа Червінського звільніть. Більш цінного фахівця для воєнної розвідки немає
показати весь коментар
11.07.2024 11:00 Відповісти
З приємного:
"Судитимуть скандального екскерівника одеського обласного ТЦК Борисова за поїздки до Іспанію та на Сейшели замість фронту. Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та СП, який ухилявся від служби. Йому загрожує до десяти років позбавлення волі".
Я от тільки не зрозумів, куди поділося "незаконне збагачення" та повна конфіскація майна?
показати весь коментар
11.07.2024 11:41 Відповісти
Bloomberg 4.07.24,інтерв"ю Зеленського:у нас сформовано 14бригад,які нічим озброїти((то малюськіну бригаду озброять кастетами та сокирами?
показати весь коментар
11.07.2024 11:44 Відповісти