Перші ув’язнені, які отримали дозвіл на мобілізацію, вже проходять військову підготовку, - Малюська

Підготовка першої групи засуджених, яких було звільнено для служби у ЗСУ, триватиме не менше двох місяців. Їх відправлять на передову до кінця літа.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Financial Times розповів міністр юстиції Денис Малюська.
Малюська повідомив, що після ухвалення закону близько 2872 ув'язнених було звільнено зі 5196, які просили про це. Відмову за станом здоров'я отримали 368 осіб.
"У тюремній системі є багато хороших людей, які могли б бути корисними на фронті. Це гарне вікно можливостей розпочати своє життя з нової сторінки", – зазначив він.
Очікується, що програма принесе близько 5 тисяч нових рекрутів, а "за найсприятливіших обставин" їхня кількість може потроїтися.
Нагадаємо, у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила сформували новий батальйон "Характерники" з колишніх ув’язнених. Незабаром він почне виконувати бойові завдання.
========
- пане президенте, там народ мітингує
- так? а що вони хочуть? грошей немає. і не буде...
- та ні, вимагає хороших лікарів і професійного медичного огляду на ВЛК. Як у в'язниці
Про це заявила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька в https://hromadske.ua/viyna/224893-my-viddayemo-armiyi-naykrashchykh-viazniv-interviu-z-zastupnytseiu-ministra-iustytsiyi-pro-mobilizatsiiu-zasudzenykh інтерв'ю hromadske
"Роботи на фронті багато, не обовʼязково зі зброєю. Але навіть якщо зі зброєю, у мене вже є успішний кейс: надійшла інформація, що одні з перших засуджених узяли в полон росіянина", - каже заступниця міністра.
29.05.24
==================
А якого окупанта і де тоді півтора місяця тому вони взяли?