11194 відвідувача онлайн
11 885 148

США не планують дозволяти Україні удари вглиб РФ далекобійною зброєю, - Байден

байден,джо

Президент США Джо Байден заявив, що не планує дозволяти Україні використовувати американську далекобійну зброю для ударів углиб РФ, наголосивши на логіці стратегічного використання наданих засобів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Голос Америки".

Президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати продовжують активну координацію з оборонними та безпековими відомствами щодо ситуації в Україні. Він підкреслив, що американські військові не вважають доцільним використання далекобійної зброї для ударів вглиб РФ.

"Ми дозволили Зеленському використовувати американську зброю в наближених прикордонних регіонах Росії. Чи маємо ми його обмежувати? Наприклад, якби Зеленський мав можливість проводити удари по Москві, по Кремлю? Чи мало би це сенс? Ні. Питання в тому, як найкраще використати зброю, яку він має, зброю, яку ми йому надаємо", - зазначив Джо Байден.

Позицію президента США підтвердив і  координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі. Який у коментарі Укрінформу, заявив, що Байден не дозволяє використовувати американську зброю для ударів углиб Росії, оскільки побоюється ескалації.

"Президент погодився дозволити українцям використовувати американську зброю для ударів через кордон в умовах неминучої загрози. Жодних змін не відбулося. Ми обговорюємо, що потрібно українцям щодня, у тому числі й сьогодні", - зазначив Кірбі.

Щодо того, чи можна українцям вражати військові авіабази, Кірбі заявив, що наразі не повинен робити жодних політичних заяв.

"Ми все ще не дозволяємо використовувати американську зброю у глибині Росії", - сказав у відповідь Кірбі.

Він наголосив, що найперше зобов'язання країн НАТО - допомогти Україні досягти успіху на полі бою, "потім переконатися, що після закінчення війни вони (українці) матимуть потужну оборонно-промислову базу та оборонні можливості".

За його словами, такі країни, як Сполучені Штати, продовжуватимуть підтримувати Україну, "оскільки вони (українці – ред.) матимуть довгий кордон із Росією, а потім, зрештою, працюватимуть над тим, щоб вони стали на шлях до членства в НАТО".

"Але, як і в будь-якій демократії, є речі, які необхідно зробити з погляду управління, політичних реформ, усіх тих речей, над якими ми будемо працювати з Україною, і ми впевнені, що вони досягнуть цього", – наголосив Кірбі.

Нагадаємо, напередодні генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна повинна мати право завдавати ударів по території країни-агресора, оскільки це передбачено її правом на самооборону.

Топ коментарі
+50
Скільки на Байдена не кивайте, але залишається одне питання:
ДЕ ГРІМ-2 ?!!
показати весь коментар
12.07.2024 07:39 Відповісти
+32
лицемірний дід продовжує захищати рашистських загарбників і тим самим допомагає їм вбивати цивільних громадян України-це дуже огидна та мерзенна позиція...
показати весь коментар
12.07.2024 07:41 Відповісти
+29
Так, але міністром оборони Укрїни тарана поставив пан Зеленський і давав йому завдння зупинити виробництво наших ракетних програм "Нептун", "Грім2-Сапсан", "Вільха" різних модифікцій. А сьогодні у них як звжди винні США. Наскільки мені відомо, то америкнці дали не тільки ракети, а і інше військове озброєння,яке дає можливість діствати ворога в Криму, в Донецькій та Луганській областях, в Херсонській та Запорізькій областях і районах росії, які прилягють до Харківської облсті. А такі країни як Великобритнія та Франція дозволили бити своїми ракетми Storm Shadow та SCALP вглиб росії до зони їх досягнення. А запитати у пана Зеленського, який керує країною вже шостий рік:" де наші ракети "Нептун", "Сапсан", "Вільхаа М"? Така, наприклд, як сапсан може поражати цілі за 500 км. Тисячу раз писав і повторюся, немає бажання виробляти ракети, які створили Турчинов-Попрошенко, то візьміть свої. Але на великий жаль, крім торпеда Бур'яни, татарова і єрмка у "зеленої" антимайданної команди немає нічого.
показати весь коментар
12.07.2024 08:36 Відповісти

Завантаження...