6323 відвідувача онлайн
4 934 47

На Бєлгородщині російський дезертир застрелив двох товаришів по службі та втік зі зброєю, - росЗМІ

Російський військовий під Бєлгородом застрелив товаришів по частині

В одній з частин у Бєлгородській області РФ російський окупант застрелив двох товаришів по службі, щоб "помститися за приниження", а потім втік зі зброєю. В області оголосили план перехоплення.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Astra, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, російські поліцейські розшукують 28-річного Олексія Журавльова з Чувашії. Він почав стрілянину в одній з частин в селищі Козинка Бєлгородської області РФ.

Журавльов застрелив двох товаришів по службі, поранив ще одного і втік зі зброєю та 70 патронами.

Російський військовий під Бєлгородом застрелив товаришів по частині

Російський військовий під Бєлгородом застрелив товаришів по частині

РосЗМІ пишуть, що він рядовий за посадою - навідник.

Телеграм-канал Baza написав, що кулемет Калашникова, який той забрав із частини, знайшли недалеко від місця стрілянини.

За даними "Бази", росіянин розстріляв товаришів по службі, бо мстився їм за приниження. Слідчі розглядають цю версію як пріоритетну серед інших.

Пізніше там повідомили, що зброю військового знайшли недалеко від місця події. Олексій одягнений у сіру футболку, чорні шорти й гумові капці, на голові кепка з піксельним візерунком.

Російський військовий під Бєлгородом застрелив товаришів по частині

За даними Astra, Журавльов жив у Чебоксарах, і у 2011 році скоїв грабіж, за який пізніше був засуджений. До служби він працював установником вікон і монтажником труб. Контракт на службу він підписав минулого року.

Топ коментарі
+21
Есть надежда, что по дороге на родные болота, ещё завалит 2 - 3 лаптя
показати весь коментар
12.07.2024 14:59 Відповісти
+18
Сразу видно что он хороший руский
показати весь коментар
12.07.2024 14:55 Відповісти
+15
показати весь коментар
12.07.2024 15:07 Відповісти

Завантаження...