10597 відвідувачів онлайн
9 277 57

Влада України розчарована самітом НАТО, - Bild

Україна розчарована самітом НАТО

Влада України розчарована тим, що навіть після удару РФ по лікарні "Охматдит" на саміті НАТО у Вашингтоні не дозволили Україні атакувати цілі в глибині території Росії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише видання Bild.

Так, заступник головного редактора Bild Пауль Ронцхаймер із посиланням на джерела у владних колах України заявив: "Кожен, хто цими днями розмовляє з довіреними особами президента України Володимира Зеленського, визнає відчай, що росте, через відсутність чітких рішень зробити все можливе для захисту України. Це особливо очевидно, коли йдеться про те, чи може Україна атакувати Росію західною зброєю. Це жорстока байдужість після атаки на дитячу лікарню, що нам досі не дозволяють атакувати всі російські об'єкти".

За даними іншого джерела, Україна сподівається, що Байден, можливо, нарешті змінить ставлення до ударів західною зброєю по Росії.

"Зараз у Києві відчувається шок від того, що дитячу лікарню можна атакувати безкарно. В останні місяці місто вважалося хоча б певною мірою безпечним, у тому числі тому, що протиповітряна оборона постійно розширювалася", - пише видання.

"Наразі українці чекають ще жорстокіших тижнів. Але питання про те, чого країна може очікувати від НАТО сьогодні відкрите як ніколи. А Путін може продовжувати сміятися", - додав Ронцхаймер.

Удар РФ по "Охматдиту" 8 липня

Зранку 8 липня рашисти завдали ракетного удару по Києву. У Шевченківському районі ракета влучила у дитячу лікарню "Охматдит", повідомив міський голова Віталій Кличко.

Внаслідок російської атаки пошкоджено корпуси лікарні, зруйновано деякі будівлі медзакладу, вибиті вікна та шибки. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомиввнаслідок російського удару пошкоджені відділення токсикології та онкології, реанімації та операційні.

Директор Охматдиту Володимир Жовнір виступив перед Радбезом ООН щодо наслідків російської ракетної атаки на лікарню.

Кожна родина з дітьми, яка постраждала внаслідок ворожого удару по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня, отримає грошову виплату у розмірі 10 800 грн на кожного члена родини.

Крилата ракета росіян X-101, яка зруйнувала дитячу лікарню "Охматдит" у Києві 8 липня, була укомплектована компонентами західного виробництва. Це свідчить про успіх Москви в обході санкцій.

10 липня у лікарні помер хлопчик, який був у "Охматдиті" під час ракетної атаки 8 липня

Один з льотчиків російської 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії після удару по дитячій лікарні "Охматдит" передав у чат-бот українській розвідці документи щодо діяльності його військової частини та приватні фото командного складу.

Топ коментарі
+17
вірно й обернене твердження "саміт нато розчарований владою України"
показати весь коментар
15.07.2024 11:52 Відповісти
+15
Охтиждовбатьмійлисийчереп! Влада **** розочарована НАТО!!!! Фідораси ви кончені! Нема нормальних слів, одні емоції....
показати весь коментар
15.07.2024 11:54 Відповісти
+14
Хто вам дебілам забороняє використовувати ракети "шторм шедоу" з дальністю ураження 560 км., нахер оцей .издьож!((((
показати весь коментар
15.07.2024 11:56 Відповісти

Завантаження...