На Харківщині застосовуються аварійні відключення світла, - "Укренерго"

Сьогодні, 15 липня, в окремих районах Харківщини застосовуються аварійні відключення в мережах обленерго.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укренерго".
Як зазначається, в інших районах області діють планові відключення. В "Укренерго" пояснили, що причина аварійних знеструмлень - недопущення перевантаження мереж обленерго.
Раніше повідомлялося, що 15 липня споживання електроенергії через спеку досягло максимуму.