5394 відвідувача онлайн
14 198 47

У Польщі троє підлітків з мачете напали на 17-річного українця: відрубали палець і пробили голову

У Польщі троє підлітків з мачете напали на 17-річного українця

У Кракові троє неповнолітніх напали із мачете та сльозогінним газом на 17-річного громадянина України й жорстоко його побили. Юнаку відрубали палець і пробили голову.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Gazeta Krakowska і yavp.pl.

Що відомо?

Зазначається, що інцидент стався ввечері 10 липня. 17-річний хлопець з України разом із п'ятьма знайомими проводив час біля водойми в дільниці Zakrzowek.

Як розповіла мати юнака, близько 21:00 до них підійшли четверо молодих поляків і почали вимагати сигарети. Коли вони їх не отримали, почали поводитися агресивно.

17-річний підліток став на захист своїх друзів, зав'язалася бійка, під час якої нападники використали сльозогінний газ та холодну зброю - мачете, яким відрізали один із пальців хлопцю. Щоб врятуватись, юнак стрибнув у воду. Після цього група молодиків втекла.

Нападників встановлено

За даними ЗМІ, поліція вже встановила особи зловмисників та затримала їх. Ними виявилися поляки віком 15, 16 та 17 років. Усім трьом висунули звинувачення в причетності до нападу із застосуванням небезпечної зброї.

Старший - перебував у розшуку, оскільки втік із Горлицького молодіжного навчального центру.

"Під час обшуку у квартирі, де проживав 17-річний юнак, було виявлено та вилучено предмет, яким, найімовірніше, було завдано удару потерпілому, громадянину України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі поранений 17-річний українець перебуває під наглядом медиків, його життю нічого не загрожує.

Топ коментарі
+16
Ось що об'єднує людство від Бердичева до Кейптауна так це гопота.
показати весь коментар
16.07.2024 11:38 Відповісти
+10
Як це - пробили голову і "життю нічого не загрожує"? Якщо "пробили" череп, то це відкритий перелом черепа і він кваліфікується як тяжке пошкодження (небезпечне для життя в момент нанесення). "Фільтруйте базар".
показати весь коментар
16.07.2024 12:01 Відповісти
+9
Бляха ж ти муха, я не виправдовую польську шантрапу, але у поляків такі самі гопкуваті сусіди - і це Україна, яка кишить гопотою.
показати весь коментар
16.07.2024 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нігуя собі - молода зміна бандитів
показати весь коментар
16.07.2024 11:35 Відповісти
Ось що об'єднує людство від Бердичева до Кейптауна так це гопота.
показати весь коментар
16.07.2024 11:38 Відповісти
отакі в нас сусіди, що на сході. що на заході і на півночи.
показати весь коментар
16.07.2024 11:40 Відповісти
Бляха ж ти муха, я не виправдовую польську шантрапу, але у поляків такі самі гопкуваті сусіди - і це Україна, яка кишить гопотою.
показати весь коментар
16.07.2024 11:52 Відповісти
Поляки не набагато краще рашистів, в плані гонору це точно. Правду про них казав Тарас Шевченко. Просто у них власного ЯЗ немає, а то би на голову зовсім сіли. Що вони і намагалися фермерами і не тільки. І трохи ЄС їх тримає в руках. Не повезло нам з сусідами. Тільки румуни тримаються в мирі з нами, поки що...
показати весь коментар
16.07.2024 13:50 Відповісти
Та що ви їм закидаєте про той гонор? Ну станьте соамі гоноровими, а не терпілами.
Я не про фронт, але таке враження, що на гражданці ходять як стада ялових корів. Що їм прохвости під ніс не *******, з тим вони і згодні.

Як ЄС їх тримає в руках? Я живу у Франції, щось не бачу того тримання. Яке тримання? Польща з штанів вискакує? Що ви пишете, якусь бздуру на бздурі.
Але головне - оте суче ниття про чиюсь гоноровість. То станьте гоноровими, станьте панами, досить тертися у хамах, *****.
показати весь коментар
16.07.2024 14:51 Відповісти
то може для початку треба щоб нас взяли у єс?
а для такого панам треба розблокувати кордон, а венграм треба віддати закарпаття. Інакше в єс нас не візьмуть. То комусь треба таке ср*не євро-суспільство?
показати весь коментар
16.07.2024 16:42 Відповісти
По-перше ввічливіше спілкуйся ,я з тобою коров не пас. Тому на ви ти не вартий. По-друге. Як ти вважаєш, як треба українцям проявляти гоноровість? Теж блокувати польскі фури ,як вони нам кордо блокували? Або вони нашому хлопцю палецб відрізали, то і повинні поймати якогось поляка і пальца йому відрізати?
показати весь коментар
16.07.2024 22:09 Відповісти
Тю, так ото ж ми багато втратили, що не пасли корівок. Уявляєш - бджілки бджілкають, сухі коров"ячі лепехи мліють під сонцем. Вітерець легенький шелесь-шелесь. Муууу-муууу...
Ви я не варта? То зажуй те ви. Пальця поляку хочете відрізати? То впіймайте його...Може де якогось евакуйованого поляка в Україні знайдете.

Але перед тим згадай-те, що то не поляки віддали раші свої бомбардувальники і ракети, не поляки їздили маршрутками на вахту у срану рашу качати нафту, не поляки обристувалися від захвату від російських співаків, а отакі, що не пасли зі мною корів.
показати весь коментар
17.07.2024 00:33 Відповісти
Я розумію, що у вас проблеми з відчутям справедливості, і виконання законів. То що, хтось робив те що ви кажете. (Я в рашці не був.) Не дає права сраним полякам відрізати нашим дітям пальці. Треба, як Ізраіль мститися ворогам-10 полякам пальці відрізати. Те саме, що Зе не втік, не дає йому права розводити корупцію і так далі.
показати весь коментар
17.07.2024 15:44 Відповісти
Прієхалі.
1. ДЕ я писала, що поляки мають право відрізати українцям пальці???
2. Невже треба вдаватись до манипуляцій у дискусії, перекручуючи написані опонентом слова?
Ви це роботи спеціально чи по недомислію?
Я писала, що в Україні є так само багато гопкувато шантрапи. Ви не зрозуміли мого коментаря?

Потім ви почали закидати полякам про їхній гонор. Що поганого в гонорові? Кращу гонор, аніж бути волом. Я - за гонор! Не за польський . Просто за гонор! В мене до біса повно того гонору. Я не тєпіла. Що втому поганого?

Якщо треба мститися ворогам - то що саме вам заважає мститися? Вперед! Нє? Хтось повинен мститися? А як будете мститися полякам? Поїдете їм пальці рубати?
Мене бісить порожнє беззмістовне базікання.
показати весь коментар
17.07.2024 16:15 Відповісти
Ти вже обновив облікові дані?)
показати весь коментар
20.07.2024 01:37 Відповісти
Я жінка. Ти не вкурив?
показати весь коментар
20.07.2024 09:33 Відповісти
Ні хто нас ха кордоном не чекає, треба в Україні будувати своє майбутнє.
показати весь коментар
16.07.2024 11:54 Відповісти
А що,в Україні ніколи не відбувалось і не відбувається щось подібне?
показати весь коментар
16.07.2024 11:58 Відповісти
в польщі це постійно. У нас навіть не памятаю коли чув щось подібне
показати весь коментар
16.07.2024 16:44 Відповісти
ухилянти вважають що коли України не стане, їм буде дуже класно деінде. ну ну.
показати весь коментар
16.07.2024 11:59 Відповісти
Ну а як тобі,ухилянте, на чужині? Чи ето другоє?
показати весь коментар
16.07.2024 12:05 Відповісти
Так, другоє. Я інвалід 1ї групи. Все що я можу зараз в Україні, це пенсію отримувати.
показати весь коментар
16.07.2024 13:25 Відповісти
Ну то скажіть мені, ті кабінетні ухилянти, які накрали мільйони і які втечуть з грошима з України, чим їм буде погано,скажімо в Монако? Чи Ви маєте наувазі простих роботяг? Роботяги теж ніде не пропадуть. Ну звісно ми всі за Україну,хто працює,хто захищає, але багато від нас,простих людей,залежить?
показати весь коментар
16.07.2024 18:15 Відповісти
А тобі як , не боїшся що поляки мачете і проти тебе застосують ?
показати весь коментар
16.07.2024 14:37 Відповісти
А ти не боїшся?
показати весь коментар
16.07.2024 18:06 Відповісти
Я ж не у Польщі , у нас коли хто і бігає , то вже як мінімум з гранатою , чого мені мачете боятися , такого я устигну кокнути ))
показати весь коментар
16.07.2024 18:31 Відповісти
Та я теж не в Польщі, але бачив відосик, десь в Одесі,теж бігав неадекват з мачете))) А з гранатою більш небезпечні , бо довбня з мачете хоть видно за кілометр
показати весь коментар
16.07.2024 18:37 Відповісти
Так я ж і написав що з мачете не боюся хоч і старий , картеч такого зупинить швидко ))
показати весь коментар
16.07.2024 18:39 Відповісти
Причем сдесь "ухелянти"?
показати весь коментар
16.07.2024 12:05 Відповісти
Клятий 17-річний ухилянт, виїхав в 15 років за кордон, замість того, щоб на фронт іти.
показати весь коментар
16.07.2024 14:30 Відповісти
онажемать вивезла. За все треба платити
показати весь коментар
16.07.2024 16:45 Відповісти
Як це - пробили голову і "життю нічого не загрожує"? Якщо "пробили" череп, то це відкритий перелом черепа і він кваліфікується як тяжке пошкодження (небезпечне для життя в момент нанесення). "Фільтруйте базар".
показати весь коментар
16.07.2024 12:01 Відповісти
Так вже минулося коли нанесли ,тому і пишуть що не загрожує . Формулювання "не загрожує життю " трішки різниться від "шкода здоров'ю" , зашили , прокапують від набряку , ускладнень немає , тому і не загрожує . Був би без свідомості , казали б трішки інше .
показати весь коментар
16.07.2024 14:43 Відповісти
Я прожил возле Вроцлава 1,5 года после начала войны.Такого дерьма в Польше огромное колличество, я имею ввиду нападение на украинцев,просто потому что они украинцы.Лично на мою семью нападали в Вабжихе.Дети в школе испытывают постоянные нападения.Мой сын дрался в школе(именно на национальной почве).Я знаю о случаи избиения детей на национальной почве.И это все идеологическая подпитка от правых правящих элит.Я никогда об этом не писал,что бы меня не обвиняли цензеровские дурачки в разжигании розни.Могу сказать про поляков-с их ценностями им нет места в ЕС,они по своему менталетету ближе к маскалям(такие же гонорови и еще более бестолковые)
показати весь коментар
16.07.2024 12:14 Відповісти
I савсєм друхоє дєла в гірманіі, вот там тішіна і парядак!!
показати весь коментар
16.07.2024 12:22 Відповісти
Не знаю.Я только приехал с сыном после операции в Харькове
показати весь коментар
16.07.2024 12:35 Відповісти
а як там справи в інтеграційних класах старшої школи в Німеччині?
показати весь коментар
16.07.2024 12:32 Відповісти
Не очень,но нападений на национальной почве не было.
показати весь коментар
16.07.2024 12:33 Відповісти
брехня, все теж саме є в інтеграційних де ******** наших аж гай шумить, ******** не тільки на національній а навіть на релігійній, купа скандалів на цю тему.
показати весь коментар
16.07.2024 12:42 Відповісти
і менти і учителя - болт клали на інтеграційні класи, самі розбирайтесь (цитата), інша справа німецькі класи, тому саме туди і хочуть всі потрапити із наших, але рік-два доводиться терпіти в інтеграційних щоб вивчити мову бо інакше не беруть!
показати весь коментар
16.07.2024 12:44 Відповісти
Не знаю.Я написал про свой опыт.Только приехал из Украины с младшим сыном.Старшие уже пол года ходили в школу.Нападений не было,но учителя болт ложат-это правда.И как правило это учителя интегрированая вата
показати весь коментар
16.07.2024 12:59 Відповісти
не виправдовую нікого але мені здається, що все було не зовсім так або зовсім не так а чуємо ми лише фінал від постраждалих. нехай почнуть мене клювати, але:

я був у Кракові перед новим 2024 роком, заходиш в старе місто за стіни а там кожен кабак - українці в умовній "п`яній вишні" по 3-5-10 чоловік, всі бухають, оруть, матеряться, на вокзалі полу бомжі наші убиті шастають...... Дуже було соромно за "співвітчизничків".

А от тепер уявіть, що компашка малолітніх бухала на пляжу, орала і матюкалась заважаючи іншим і до них підійшли заспокоїти і понеслась. Просто так нічого не буває.

Дебіли є всюди але наших дебілів я би виділив в окремий підвид....
показати весь коментар
16.07.2024 12:40 Відповісти
Наши там вытворяют нормально,но и поляки не сильно далеко ,особенно в маленьких городах и селах.Хотч в целом конечно мне поляки понравились очень свом отношением к свом семьям и стране,работе.Но а на счет "просто так ничего не бывает" ,так это правда:много нападений именно на национальной неприязни
показати весь коментар
16.07.2024 13:06 Відповісти
тільки тоді коли ти себе поводиш як бидло, тоді так, до тебе буже неприязнь. До мене чомусь неприязні не було, хоча я був в самий разгар "вуличного криміналу" - на новорічні свята, серед купи бухих в дрова де пройти навіть складно було.
Краків це туристичне красиве місто, там завжи туристів всіх національностей напевно більше ніж самих поляків, особливо на свята
показати весь коментар
16.07.2024 13:18 Відповісти
ні, неприязнь саме через гоноровість, пиху і ненависть.
Особисто у мене, запізнювався на поїзд в Україну, протупив, пішов не туди. 10 хв. до відправки, мечуся, не можу потяг знайти. тут їх поліцаї. А кидаюся до них, спасіть, допоможіть, де поїзд 10 хв. до відправки.
Вона мені каже пред'явіть паспорт. 5 хв показово вивчала. Потім пред'явіть квиток. Ще 5 хв. І потім мені злорадно: ви запізнилися. Щоб вона сдохла
показати весь коментар
16.07.2024 16:50 Відповісти
Ви пропустили момент, що нападник був в розшуку.
показати весь коментар
16.07.2024 14:34 Відповісти
Пшеки зовсім охреніли! Час ставити їх на місце
показати весь коментар
16.07.2024 13:35 Відповісти
Себя надо поставить на место и тогда все встанет на свои места.Просто надо снять розовые очки:в Польше есть пробелема ксенофобии.Они(поляки) могут видеть мир как угодно,только что они со своим мировзрением делают в ЕС?
показати весь коментар
16.07.2024 14:14 Відповісти
Це вже якісь фашисти, а не підлітки.
показати весь коментар
16.07.2024 15:36 Відповісти
це поляки