6622 відвідувача онлайн
2 002 11

Близько 5 тис. працівників вдалося вивезти із Запорізької АЕС, - Галущенко

заес

Близько 5 тисяч працівників Запорізької АЕС на сьогодні вдалося вивезти із окупованого Енергодару.

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко під час години запитань до уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На сьогодні ми вивезли близько 5 тис. людей із Запорізької АЕС. Вони всі працюють у компанії "Енергоатом"; і це якраз той персонал, який ми плануємо використовувати на добудові блоків Хмельницької АЕС", - зазначив він.

Галущенко заявив, що з лютого цього року росіяни заборонили доступ на ЗАЕС тих працівників, що залишилися на окупованій території. За словами Галущенка, такі працівники продовжують отримувати зарплату, яка накопичується на їхніх рахунках.

Топ коментарі
+1
12 березня, російська влада заявила керівництву станції, що тепер остання належить державній атомній енергетичній компанії Росії - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC Росатому https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%90%D0%95%D0%A1#cite_note-Ukr_Pravda_20220312-16 [16]

з 12.03.2022 по 19.07.2024 вдалося вивезти близько 5 тис. людей?
а, яким чином? секретно?
а, точної цифри вивезених, нема? секретно?
на заес працює більше п'яти тис людей? чи, на заес, живуть цивільні?
показати весь коментар
19.07.2024 15:56 Відповісти
+1
Давайте угадаю ?
Их государство НЕ ВЫВОЗИЛО, а каждый САМ как смог выбирался...?!

Просто государство на себя медальку примеряет незаслуженно...

показати весь коментар
19.07.2024 16:09 Відповісти

Завантаження...