7534 відвідувача онлайн
3 022 11

У Конотопському районі на Сумщині "шахед" влучив у енергооб’єкт

шахед

У ніч проти 20 липня російські загарбники завдали удару "шахедами" по об'єкту енергетичної інфраструктури Конотопського району.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Сумській ОВА

"На місці працюють всі необхідні служби. Проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Один з ворожих безпілотників був знищений нашими силами протиповітряної оборони. Наслідки ворожої атаки ліквідуються, - Йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+4
Ще минулого року писав....хоч би сітку натягнули...так ні.. сітка -рабиця мабуть дорожча від ракєт..
Чи комусь вигідно,щоб було влучення ?Можна ж старе обладнання поміняти на нове,європейське ...сіменовське...війна ж...необмежений ресурс для розкрадання
показати весь коментар
20.07.2024 07:45 Відповісти
+2
Мобільні групи ППО давно в піхоті...
показати весь коментар
20.07.2024 07:43 Відповісти
+2
От тіко перегібать не тра! Так звана "урядова програма" від шмигаля передбачає три етапи захисту. Третій етап - бетонні укріплення навколо енергетичних об'єктів. Програма минулого року. Застрягла на першому етапі - гроші не поділили. Плюс коли стояв батальйон ТрО - мобільні групи виїздили на всі об'єкти критичної інфраструктури: ГРП, ТП і водозабір. Зараз немає кому виїздити - хлопці на нулі. За Нацгвардію не скажу, вони також регулярно виїздили на ТП на своїй ББМ.
показати весь коментар
20.07.2024 09:22 Відповісти

Завантаження...