У Конотопському районі на Сумщині "шахед" влучив у енергооб’єкт

У ніч проти 20 липня російські загарбники завдали удару "шахедами" по об'єкту енергетичної інфраструктури Конотопського району.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Сумській ОВА
"На місці працюють всі необхідні служби. Проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Один з ворожих безпілотників був знищений нашими силами протиповітряної оборони. Наслідки ворожої атаки ліквідуються, - Йдеться в повідомленні.
Чи комусь вигідно,щоб було влучення ?Можна ж старе обладнання поміняти на нове,європейське ...сіменовське...війна ж...необмежений ресурс для розкрадання