11185 відвідувачів онлайн
6 649 16

У складі російських ДРГ в районі Часового Яру і Торецька почали з’являтися жінки, - ОСУВ "Хортиця"

У складі російських ДРГ в районі Часового Яру і Торецька почали з'являтися жінки, - ОСУВ «Хортиця»

У диверсійно-розвідувальних групах російських загарбників на Донеччині фіксуються жінки-військовослужбовиці.

Про це у коментарі LIGA.net розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, йдеться про Часовоярівський та Торецький напрямки. 

"Є також інформація, через перехоплені радіообміни між окупантами, що в ДРГ противника присутні жінки", - розповів Волошин.

Нагадаємо, що раніше видання The New York Times писало про те, Росія наприкінці травня звільнила із в’язниць групу жінок, які мають приєднатися до бойових дій в Україні.

Топ коментарі
+17
Свиносук в полон не брати...
показати весь коментар
22.07.2024 00:00 Відповісти
+13
Монтажна піна їм у поміч.
показати весь коментар
22.07.2024 00:02 Відповісти
+13
Здається, хробакам індиферентна наявність у окупанта пеніса чи вагіни. Це просто їхній харч...
показати весь коментар
22.07.2024 00:02 Відповісти

Завантаження...