У складі російських ДРГ в районі Часового Яру і Торецька почали з’являтися жінки, - ОСУВ "Хортиця"

У диверсійно-розвідувальних групах російських загарбників на Донеччині фіксуються жінки-військовослужбовиці.
Про це у коментарі LIGA.net розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин, повідомляє Цензор.НЕТ.
За його словами, йдеться про Часовоярівський та Торецький напрямки.
"Є також інформація, через перехоплені радіообміни між окупантами, що в ДРГ противника присутні жінки", - розповів Волошин.
Нагадаємо, що раніше видання The New York Times писало про те, Росія наприкінці травня звільнила із в’язниць групу жінок, які мають приєднатися до бойових дій в Україні.
Топ коментарі
+17 Микола Січень #486030
показати весь коментар
22.07.2024 00:00 Відповісти Посилання +13 Герхард
показати весь коментар
22.07.2024 00:02 Відповісти Посилання +13 Ігор Вазіанський
показати весь коментар
22.07.2024 00:02 Відповісти Посилання