4198 відвідувачів онлайн
10 571 43

Війська РФ рвуться в напрямку Покровська. Жорсткі бої у Красногоровці, в районах Прогреса, Залізного, Північного, Часового Яру, - Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський наразі працює на найгарячіших ділянках Східного фронту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Сирський повідомив у телеграм-каналі.

Обстановка на фронті

За його словами, ворог не зважає на доволі високий рівень втрат та продовжує рватися в напрямку Покровська. Жорсткі бої тривають в Красногоровці, в районах Прогреса, Залізного, Північного, Часового Яра.

"Окупанти не полишають спроб захопити Стельмахівку, Макіївку, атакують наші позиції в Іванівському, Кліщіївці, намагаються захопити острови пойми лівого берега річки Дніпро. Фактично по всьому фронту відбуваються активні бойові дії різної інтенсивності", - наголошує головнокомандувач.

Сирський на сході
Сирський на сході
Сирський на сході
Сирський на сході
Сирський на сході
Сирський на сході

Сирський ставить питання: Що ми можемо та маємо зробити для того, аби зупинити наступ чисельно переважаючого ворога?

"Відповідь одна: ефективне вогневе ураження основних сил противника та його резервів на дальніх підступах, комплексне ураження противника перед переднім краєм, стійке утримання підготовлених в інженерному відношенні рубежів і позицій, максимально ефективне використання всіх можливостей зброї та боєприпасів, насамперед бойових дронів, в яких ми маємо перевагу. А також опанування нових способів знищення розвідувальних БПЛА противника в умовах тотального дефіциту зенітних ракет малої дальності, тільки з використанням засобів РЕБ та fpv-дронів.

Здається, нічого нового. Разом з тим, це потребує майстерності у застосуванні зброї та техніки, влучного вогню, маневру вогнем, силами та засобами - тобто якісної підготовки всіх категорій військовослужбовців до виконання бойових завдань", - відповідає він.

Підготовка військовослужбовців

Також Сирський зазначає, що важливе значення має підготовка штабів всіх рівнів, з метою максимального використання бойових можливостей військ та мінімізації наших втрат.

Тому, цього разу також він перевірив хід підготовки резервів до участі у бойових діях. За його словами, він відмічає максимальне наближення занять до реальної бойової обстановки, використання дронів зі скидами та fpv-дронів для імітації дій противника, що дозволяє навчати наших воїнів практично знищувати цей вкрай небезпечний вид зброї.

Варто використовувати нашу перевагу у застосуванні бойових дронів та fpv-дронів у знищенні БПЛА противника.

Зустріч із командирами бригад

Окрім того, Сирський зустрівся з кожним командиром бригади, які ведуть оборону на напрямках головних дій противника, обговорили питання щодо підвищення ефективності наших дій, поповнення втрат, забезпечення боєприпасами, вирішення інших проблемних питань.

"Звичайно, подякував нашим воїнам за мужність, стійкість та героїзм, які вони щоденно проявляють при захисті нашої держави та вручив відзнаки!", - резюмує головнокомандувач.

Раніше повідомлялося, що у ЗСУ за дорученням Сирського почалось впровадження комплексної програми дій "Збереження життя військовослужбовців"

Топ коментарі
+13
Цей алкаш кацап спецом призначений щоб посипати наш фронт і угробити Армію (останню нашу надію і опору). Що він і робить.
показати весь коментар
22.07.2024 08:48 Відповісти
+11
Заміна Головкома в лютому цього року і тоді викликала великі-великі запитання "******".... А сьогодні ********* на відповідді: а щоб відступати...
показати весь коментар
22.07.2024 09:27 Відповісти
+10
Автору-Пулітцерівську премію!
Прочитав, ну просто золото у нас, а не головком! Скрізь буває, все бачить, все знає і передбачає.
А те, що щотижня втрачаємо села і території, так то не він.
То цивільні, партнери, погода і таке інше…
Все під контролем!…
показати весь коментар
22.07.2024 09:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
РФ дедалі частіше використовує непідготовлені нерегулярні війська, - Міноборони Британії
показати весь коментар
22.07.2024 08:28 Відповісти
всі мобілізовані війська і є нерегулярні.
показати весь коментар
22.07.2024 09:38 Відповісти
а в нас напівживі старіки, інваліди і алкаші бусифіковані по селах це прямо МОТИВОВАНІ і ТРЕНОВАНІ війська?
показати весь коментар
22.07.2024 13:28 Відповісти
а чого ви дивуєтесь...я теж на літо живу в селі...
все що ви описали ,бачу кожен день..
показати весь коментар
22.07.2024 14:25 Відповісти
Зупинити б іх - там важливі міста - Краматорськ - Слов"янськ - Констянтинівка
показати весь коментар
22.07.2024 08:34 Відповісти
они вошли в раж- уже не остановить
показати весь коментар
22.07.2024 09:42 Відповісти
Як " нє остановіть"? А звідки для " нє остановіть" розходний матеріал будете брати?
Вас же з ферми ведмедчук не вижине
показати весь коментар
22.07.2024 09:51 Відповісти
а якісь проблеми з витратним матеріалом?
показати весь коментар
22.07.2024 11:32 Відповісти
А то вам не хвермі на політінформації не доводять, що одноразові виплати для " контрактників" зросли із 200 тис до 1300.тис. а в краснодарському краї до 1700 тис дубових рублів.
З чого б це ?
показати весь коментар
22.07.2024 13:25 Відповісти
Цей алкаш кацап спецом призначений щоб посипати наш фронт і угробити Армію (останню нашу надію і опору). Що він і робить.
показати весь коментар
22.07.2024 08:48 Відповісти
Він робить так, що кацапи щодня несуть величезні втрати, незважаючи у рази більшу кількість техніки та особового складу. А ти, на відміну від нього, тільки постійно стогнеш "зрада".
показати весь коментар
22.07.2024 09:27 Відповісти
У кацапів дронів вже більше чим у нас. Снарядів-ще більше. А кабів у нас взагалі майже нема. Ага.
показати весь коментар
22.07.2024 09:52 Відповісти
І при цьому ти ще маєш змогу писати тут коментарі, а не в полоні в кацапів. Тож не так "всьо пропало" як ти пишеш
показати весь коментар
22.07.2024 15:41 Відповісти
немає величезних втрат у кацапів. вірніше, їх втрати далеко не в рази більші за наші.

гляньте твіттер-канал осінтера https://twitter.com/AndrewPerpetua . Якщо коротко, у техніці кацапи втрачають 2 до 1 (в бтр-ах взагалі паритет)
показати весь коментар
22.07.2024 09:52 Відповісти
такий собі сорс, якійсь рашистський дегенарат.
показати весь коментар
22.07.2024 16:49 Відповісти
По Оріксі техніки десь 1 до 3.
показати весь коментар
22.07.2024 21:43 Відповісти
це ми зазнаємо великих втрат а не вони. У них каби та авіація працює постійно, а у нас тільки дрони літають.
показати весь коментар
22.07.2024 11:33 Відповісти
ви що гавномарафону не вірите? Вірячи гавномарафону ми кількість кацапів на 0 помножимо до день народження нашого найвеличнішого, який як говорив сирський: "НАДИХАЄ НАС НА ПЕРЕМОГУ!!!"!!!
показати весь коментар
22.07.2024 13:31 Відповісти
кацапы несут втраты и наступают, а мы несем втраты и отступаем вот и вся разница.
показати весь коментар
22.07.2024 16:41 Відповісти
ну на алкаша більше ти *******, ніж Сирський

при цьому до Сирського я великих симпатій не маю
показати весь коментар
22.07.2024 15:39 Відповісти
Ну то вражай їх ефективно! Якщо д'єрмаки притримують зброю на складах, інформуй про це журналістів громадськість здійме хвилю і тиснутиме на владу!
показати весь коментар
22.07.2024 08:53 Відповісти
Автору-Пулітцерівську премію!
Прочитав, ну просто золото у нас, а не головком! Скрізь буває, все бачить, все знає і передбачає.
А те, що щотижня втрачаємо села і території, так то не він.
То цивільні, партнери, погода і таке інше…
Все під контролем!…
показати весь коментар
22.07.2024 09:00 Відповісти
..а "зезедент" у вечірніх мультфільмах ,тим часом розказує правду про "сирого" і його управління війсками ."На жаль втрат українських захисників не стає менше,а все більше....
показати весь коментар
22.07.2024 09:21 Відповісти
"щотижня" ? та ви ще оптиміст
показати весь коментар
22.07.2024 11:33 Відповісти
Заміна Головкома в лютому цього року і тоді викликала великі-великі запитання "******".... А сьогодні ********* на відповідді: а щоб відступати...
показати весь коментар
22.07.2024 09:27 Відповісти
До Залужного теж є (поки що ) мовчазне запитання. Легендарний полководець у підпорядкуванні котрого була чи не найефективніша Армія Європи - отримав копняка в сраку від шобли продажних злодюжних нікчем, підтерся і мовчки почвалав, куди послали (*****). У той час, коли вся надія і опора України була, є і залишилася на Армії і на ньому, Генералу. І він це знав.
А зараз - країну добивають, Армію (Цвіт Нації) нищать, території здають новоспечені "полководці". Агов, Генерале!
показати весь коментар
22.07.2024 11:42 Відповісти
Зате в Острозі вивчився, дипломат тепер, жиє у Лондоні, має гарний костюмчик.

Непогано ж, хіба ні?
показати весь коментар
22.07.2024 13:25 Відповісти
Два десятки ! Два десятки Громадян вийшли на Майдан протестувати проти зняття Залужного. Клоун це передбачав , тому і зняв. Є мовчазне питання до мудрого наріту.
показати весь коментар
22.07.2024 14:30 Відповісти
хочеш, щоб Залужний очолив Хунту? І посадив ЕрЗе в СІЗО? Так ти спочатку домовся, щоб ту Хунту визнали в цивілізованих країнах світу на рівні мінімум двопартійної підтримки.
показати весь коментар
22.07.2024 16:08 Відповісти
Хочеш,не хочеш,а лише на військових надія на порятуно:як на зовнішньому,так і на внутрішньому фронті.Бо протести цивільних розметуть,як антиурядові при військовому стані силами нп-нг.
Якщо буде по іншому-всіх чекає новоявлена білорусь-2 і касапи закривають зах.кордони.
показати весь коментар
22.07.2024 18:57 Відповісти
а що треба було Залужному конкретно зробити, клоуна гахнути ? то зроби замість нього хитрозроблене ярема
показати весь коментар
22.07.2024 16:27 Відповісти
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
22.07.2024 09:46 Відповісти
Провели мобилизацию, набрали "сил та засобів" или как еще любят говорить "мобілізаційний ресурс", раструбили что численность ЗСУ составляет около миллиона людей и при этом, на любом участке фронта кацап имеет 10 кратное преимущество в живой силе, хотя кацапов на территории Украины около 460 тысяч, опять таки со слов Генштаба.

просто сюрр)
показати весь коментар
22.07.2024 13:15 Відповісти
Вони основні сили кидають на головний напрямок,інші менш значущі,прикривають періодичними арт.обстрілами-така тактика.І видно не прогадали, бо захоплюють все нові нп.
Що з тим робити-не знають,тим більше вже і новий командний склад мітять поміняти.
Висновок однозначний:все не випадково і не з пяної голови.
показати весь коментар
22.07.2024 18:47 Відповісти
Щось не те відбувається на фронті, а спитати ні з кого.
показати весь коментар
22.07.2024 13:24 Відповісти
а що Залужному треба було зробити, гахнути клоуна ? то зроби замість нього хитрозроблене ярема
показати весь коментар
22.07.2024 16:28 Відповісти
Все,як наслідок роботи агента козиря.
Хто зміщував командний склад ЗС?
Цей же козирь,зе лише ставив підпис і печатку і прикриває козиря патріотичною риторикою.
Риторика,не підкріплена справами,дорівнює нулю.
Це те саме,якби рос.війська,переодягнені в укр.однострої,з вигуками Слава Україні,намагались безперешкодно зайти в Київ.
показати весь коментар
22.07.2024 16:34 Відповісти
Досить цих дебільних поясненнь,фото,відосиков,постановочних питань--нам потрібно захист наших територій. Великі втрати територій. живої сили,а в нас відосики. Ви що ідіоти?
показати весь коментар
22.07.2024 22:56 Відповісти
Дані оновив?
показати весь коментар
23.07.2024 01:30 Відповісти
Країна-агресор Кацапстан https://war.gordonua.com/my-vstretili-ikh-ohnem-zelenskij-podtverdil-nachalo-nastuplenija-rf-pod-kharkovom-1706691.html розпочала новий наступ на півночі Харківської області . За даними Зеленського, співвідношення втрат під час цього наступу https://war.gordonua.com/sootnoshenie-poter-vo-vremja-nastuplenija-rf-v-kharkovskoj-oblasti-sostavilo-vosem-rossijan-na-odnoho-ukraintsa-zelenskij-1708225.html становить восьмеро росіян на одного українця .
показати весь коментар
23.07.2024 07:37 Відповісти
А что бы они туда не рвались, нужно просто перестать стрелять. Правильно "дядя вова"? Я думаю что всем уже понятно,что стоит кацапне дать чуть чуть слабину, они сразу же борзеют. И здесь дело вовсе не в нехватке оружия. Они эту "слабину" получили с увольнением Залужного. Кому сказать: во время войны послать в отставку самого грамотного военного. И кто еще не верит что наш дебил работает на кремль? Какие еще доказательства для этого нужны. Все доказательства видны на фронте. Очень хорошо видны.
показати весь коментар
23.07.2024 08:04 Відповісти