8611 відвідувач онлайн
11 530 29

За пару тижнів ситуація в енергосистемі покращиться. Вересень-жовтень можемо пройти без відключень, - "Укренерго"

Графіки погодинних відключень світла можуть повернутися

Через пару тижнів очікується покращення ситуації в енергосистемі, увересні та жовні дефіциту може не бути взагалі. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький в інтерв’ю телеканалу "Суспільне".

Звичайно, що є проблеми з дефіцитом, але з хороших новин: через там пару тижнів ми очікуємо покращення ситуації, тому що буде збільшений обсяг генерації, вийдуть з ремонтів деякі генеруючі потужності, деякі блоки на електростанціях", - повідомив Кудрицький.

Що буде зі світлом найближчими місяцями? 

За його словами, дефіцит трохи зменшиться, і протягом серпня буде поступово зменшуватись в вересні і в жовтні, якщо не буде нових масштабних обстрілів.

"У нас є досить непогані шанси пройти цей період або без відключень, або з радикально меншими відключеннями, ніж зараз", - сказав він.

Кудрицький нагадав, що в Україні половина генерації, яка була станом на початок березня цього року, пошкоджена або розбита.

"І знаєте я вам так скажу що будь-яка інша енергосистема в цій ситуації просто би сколапсувала, просто би був повний блекаут на тижні або місяці", - додав голова "Укренерго".

Топ коментарі
+12
Ще раз повторюся: Та ви вже якось синхронно брешіть, а то вчора покращення, сьогодні капець, завтра знову світле майбутнє. Бл..., зелені мародери-дилетанти, зачинити б вас всіх на 25 поверсі у будинку з електроплитами, непрацюючим ліфтом і без кондиціонерів, і брати за вихід по 20 млн. з кожного. Паскудне жадібне хуцпате кодло, коли ж ви вже втікатимете з вашими ********** назавжди з України, а вас в дорогу битимуть ногами і лопатами.
показати весь коментар
22.07.2024 15:32 Відповісти
+9
...брехуни.
показати весь коментар
22.07.2024 15:18 Відповісти
+4
А як там в майбутньому?

Якщо ви і в листопаді 2024 також були, то кого обрали президентом США?
показати весь коментар
22.07.2024 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
...брехуни.
показати весь коментар
22.07.2024 15:18 Відповісти
А як там в майбутньому?

Якщо ви і в листопаді 2024 також були, то кого обрали президентом США?
показати весь коментар
22.07.2024 15:21 Відповісти
....цоьго Господьнавіть не знає.
показати весь коментар
22.07.2024 15:26 Відповісти
Але ж якось вам вдалося взнати, що Укренерго збрехали, і в вересні-жовтні відключення електроенергії все ж таки були?
показати весь коментар
22.07.2024 15:29 Відповісти
Випадково.
показати весь коментар
22.07.2024 15:45 Відповісти
показати весь коментар
22.07.2024 15:27 Відповісти
Мабудь собі і замам зарплатню до 5 млн. грн. нарахував, що такий щедрий на прогнози став, або планує населенню ще тариф вдвічі підвищити! 🤬
показати весь коментар
22.07.2024 15:26 Відповісти
показати весь коментар
22.07.2024 15:26 Відповісти
Ще раз повторюся: Та ви вже якось синхронно брешіть, а то вчора покращення, сьогодні капець, завтра знову світле майбутнє. Бл..., зелені мародери-дилетанти, зачинити б вас всіх на 25 поверсі у будинку з електроплитами, непрацюючим ліфтом і без кондиціонерів, і брати за вихід по 20 млн. з кожного. Паскудне жадібне хуцпате кодло, коли ж ви вже втікатимете з вашими ********** назавжди з України, а вас в дорогу битимуть ногами і лопатами.
показати весь коментар
22.07.2024 15:32 Відповісти
В хід пішов метод Зомбомарафону...
показати весь коментар
22.07.2024 15:34 Відповісти
справа орестовича-буданова живе і процвітає!
показати весь коментар
22.07.2024 15:36 Відповісти
Шо, ахметови з зеленськими нажруться? Не вірю.
показати весь коментар
22.07.2024 15:39 Відповісти
это с учетом того, что пуйло и дальше будет пулять по энергетике?
показати весь коментар
22.07.2024 15:42 Відповісти
Бачать що останні масовані обстріли енергетики були вже давно, тому очікують нових обстрілів а поки продовжують кормити обіцянками.
показати весь коментар
22.07.2024 15:44 Відповісти
Тут присутнцй ньюанс. Якщо ворог знову не почне обстрілювати об"єкти критичноі інфрастуктури
показати весь коментар
22.07.2024 15:55 Відповісти
Піdaри. Просто люди на протести почали виходити - ио раптом, о диво, все в них запрацювало.
Видно, так і треба з цими мародерами 'спілкуватись' в усьому, бо вони береги вже втратили. Досить країну добивати. Закінчуйте ВСЕ. Відкривайте кордони, терористи, - люди вам не раби.
показати весь коментар
22.07.2024 16:02 Відповісти
Фишер, и где вы такому научились?
показати весь коментар
22.07.2024 21:43 Відповісти
Купил второй комплект бесперебойника с геливыми батареями и сейчас думаю брать ли еще на зиму батарею про запас или поверить властям?
показати весь коментар
22.07.2024 16:08 Відповісти
Ставте. Вірити цим піздаболам - себе не поважати. Країна брехунів. Я взяла собі 4 АКБ по 100ач, вистачає на вимкнення, заряджаються до 2 годин. Дтековське пекло в липні на них і пересиділа.
показати весь коментар
22.07.2024 16:22 Відповісти
Геливые быстро заряжать недьзя,быстро выйдут из строя я бесперебойник выставил на среднюю зарядку а отдельное зарядное должно быть именно для гелиевых батарей.Из тех что у нас продаются нашел только АИДА-20s.
показати весь коментар
22.07.2024 16:32 Відповісти
Заряджаєте то ви батареї все рівно у ДТЕК. А в Іраку при Бурі в пустелі 3% енергооб'єктів вижило. Пуйло просто діє за прикладом.
показати весь коментар
22.07.2024 21:33 Відповісти
Да вы, батенька, Алигарх!
Поверить, конечно!
Но и взять тоже…
показати весь коментар
22.07.2024 20:40 Відповісти
піздуни казали що в кінці липня буде пакращеення зі струмом
показати весь коментар
22.07.2024 16:13 Відповісти
Тобто - розповідати людям ліміти на області не можна, бо держтаємниці, а ******* про стан усієї енергосистеми - будь ласка? У вас з мізками все норм, чи хочете, щоб кацапня під зиму добила енергетику повністю?
показати весь коментар
22.07.2024 16:18 Відповісти
Це як у буданова було про кількість рашистських ракет на 2 - 3 обстріли?
показати весь коментар
22.07.2024 19:57 Відповісти
Через пару тижнів?!!
Це, ****, скільки?
Пара це два тижні чи декілька?
показати весь коментар
22.07.2024 20:37 Відповісти
Очередные зелёные сказки .
показати весь коментар
22.07.2024 21:30 Відповісти