5288 відвідувачів онлайн
11 353 66

Рішення України припинити транзит нафти "Лукойл" є "порушенням Угоди про асоціацію", - Сійярто

Сійярто про зупинку транзиту нафти Лукойл

В Угорщині заявили, що рішення України припинити транзит нафти російської компанії "Лукойл" є неприйнятним кроком.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.

За словами міністра, рішення України внести "Лукойл" до свого санкційного списку, що й призвело до призупинення транзиту нафти, "фундаментально загрожує безпеці енергопостачання Угорщини та Словаччини".

"Це неприйнятний крок з боку України, країни, яка хоче бути членом Європейського Союзу, яка одним рішенням ставить під фундаментальний ризик постачання нафти до двох країн-членів ЄС. Таке рішення України є явним порушенням Угоди про асоціацію", - пояснив Сійярто.

Глава МЗС зазначив, що в такому випадку країни ЄС можуть негайно розпочати процедуру консультацій, де Європейська комісія має представляти постраждалу країну-члена, а в перспективі справа може дійти до арбітражу.

Сійярто уточнив, що наразі справа все ще перебуває на стадії консультацій, не навівши інших подробиць.

Нагадаємо, раніше видання Politico повідомило, що Угорщині загрожує паливна криза після того, як вона лишилася без російської нафти, яку транспортували через Україну нафтопроводом "Дружба".

18 липня Словаччина та Угорщина заявили про зупинку Україною транзиту нафти "Лукойлу" нафтопроводом "Дружба".

"Лукойл" перебував під санкціями в Україні з 2018 року, але вони були обмеженими – стосувалися тільки виведення капіталів, обмеження торговельних операцій та заборони участі в приватизації чи оренді державного майна. У червні 2024 року РНБО суттєво їх розширила, додавши, зокрема, заборону на транзит.

Топ коментарі
+61
Заскулили кацапські манкурти.
показати весь коментар
22.07.2024 17:21 Відповісти
+46
Ти гля як кацапські прихвостні заскулили-значить все правильно робимо.
показати весь коментар
22.07.2024 17:29 Відповісти
+38
я б діяв мудріше. під час чергового ракетного удару підірвав би той нафтопровід, і звинуватив пуйла. А нафтопровід би стояв на ремонті до кінця війни, бо не на часі. От хай вони з орбаном трахають друг другу мізки до повного просвітління.
показати весь коментар
22.07.2024 17:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
22.07.2024 17:19 Відповісти
та й пофіг, ну буде літр $ 3 коштувати, зате Словаччина та Угорщина подавиться!
показати весь коментар
22.07.2024 18:47 Відповісти
А шо в нас віина і рашка ворог - це нічого?
показати весь коментар
22.07.2024 17:20 Відповісти
Заскулили кацапські манкурти.
показати весь коментар
22.07.2024 17:21 Відповісти
А рішення не виконувати Меморандум це що? Ах ти динєголове одоробло!
показати весь коментар
22.07.2024 17:22 Відповісти
Як казав Райкін - с головой как крутоє яйцо. А чи це взагалі якось стосується питання асоціації? Ми ж поки що не грузія (сакартвела, бл@дь, як гордо), яка лягла під кацапів
показати весь коментар
22.07.2024 17:25 Відповісти
До чого тут меморандум?!

Меморандум це фількіна грамота, і не має юридичних наслідків на відміну від договору.... Но річ не про це. Угорщина попала і знає про це, і тому так верещить! Але Україна тут права як не крути
По перше, на РФ, ЕС наклало санкції на експорт нафти (у вигляді обмеження). І по сути Україна діє у відповідності до цих санкцій.
По друге, війна - це форс мажорні обставини, для будь якого договору. І будь який суд це визнає.

Нехай ще пі*ари подякують, що ми цілих 2 роки дозволяли їм смоктати російську нафту, у той час як вони ставили нам палки у колеса де тільки можно. Але ніхто не зможе сказати, що таким чином ми помстилися Угорщині
показати весь коментар
22.07.2024 17:50 Відповісти
в Україні "криза", вибачайте
показати весь коментар
22.07.2024 17:23 Відповісти
А що таке ? Ви спочатку зі своїми порушеннями розберіться .
показати весь коментар
22.07.2024 17:25 Відповісти
pust vengri piset zalobu pape rimskomu mozet on pomozet Vot xoroso sto imeno vengri i slovaki poliucili to sto zasluzili.
показати весь коментар
22.07.2024 17:27 Відповісти
так вугри були проти асоціації. які тепер питання. чи ми повинні збагачувати путіна з орбаном ???
показати весь коментар
22.07.2024 17:28 Відповісти
Ну для початку припиніть пхати палки в колеса допомозі України!
показати весь коментар
22.07.2024 17:29 Відповісти
Ти гля як кацапські прихвостні заскулили-значить все правильно робимо.
показати весь коментар
22.07.2024 17:29 Відповісти
Якось пох. на угорськіх кацапоублюдків.
показати весь коментар
22.07.2024 17:30 Відповісти
Вже 100 років тому Швейк з сапером Водічка всіх попереджали про мадярів.
показати весь коментар
22.07.2024 17:30 Відповісти
я б діяв мудріше. під час чергового ракетного удару підірвав би той нафтопровід, і звинуватив пуйла. А нафтопровід би стояв на ремонті до кінця війни, бо не на часі. От хай вони з орбаном трахають друг другу мізки до повного просвітління.
показати весь коментар
22.07.2024 17:31 Відповісти
перестань дивитися в очi торбану сiятро почухай пузило торбану
на черзi Швецiя там по круче буде все що ви задумали з дiом кабаем в ЕС буде блоковано ШВЕДАМИ вже пообiцяли да i Альтернатива для Угорщини. Як Петер Мадяр став загрозою для Орбана
показати весь коментар
22.07.2024 18:00 Відповісти
І що? За х#й українців вкуси. ******* угорське. Поливають нас брудом роками, а потім "анасзачто?". Гниди.
показати весь коментар
22.07.2024 17:31 Відповісти
Йому спідручніше путінського прутня кусать,якого він з рота роками не виймає.
показати весь коментар
22.07.2024 17:37 Відповісти
А ШО САМЕ та/або ШО ШЕ ти чмо вважаєш порушенням
показати весь коментар
22.07.2024 17:36 Відповісти
Може ще засідання безпеки ООН будуть вимагати.
показати весь коментар
22.07.2024 17:36 Відповісти
А ми їм стурбованість з трьох пальців покажемо.
показати весь коментар
22.07.2024 20:06 Відповісти
досить одного
показати весь коментар
22.07.2024 23:22 Відповісти
І що ви зробите? Ви ж завжди голосуєте "проти" по будь якому питанню, яке стосується України.
Чи будете тепер дві руки підіймати?
показати весь коментар
22.07.2024 17:39 Відповісти
Вперед і з піснею. Вітер у спину.
показати весь коментар
22.07.2024 17:43 Відповісти
Цеж братні народи -угри(мордва,удмурти,комі,ханти та т.ін. лайно)!! *******!!))
показати весь коментар
22.07.2024 17:43 Відповісти
Підірвати український проміжок того нафтогрну, звалити це на кацапів і закрити питання назавжди.
показати весь коментар
22.07.2024 17:44 Відповісти
так ти ж мадярський циган і сраколиз куйла проти вступу України і в ЄС І В НАТО..???мадярське чмо
показати весь коментар
22.07.2024 17:47 Відповісти
Пішов на хер, кацапський сраколизник!
показати весь коментар
22.07.2024 17:48 Відповісти
ми дуже занепокоєні...
показати весь коментар
22.07.2024 17:52 Відповісти
Подайте в арбітраж на )(уйло
показати весь коментар
22.07.2024 17:56 Відповісти
про удар в псіну Євросоюзу вже казав?
показати весь коментар
22.07.2024 17:57 Відповісти
А блокувати виділення допомоги ЄС Україні та рух України до НАТО це що? Сало за м'ясо.
показати весь коментар
22.07.2024 17:59 Відповісти
А асоціація передбачає вставляння ''палок'' в євроінтеграційні процеси, та військовій допомозі Україні?
показати весь коментар
22.07.2024 17:59 Відповісти
Хай напише в спортлото.
показати весь коментар
22.07.2024 18:11 Відповісти
А де у тексті асоціації це записано? Номер статі та пункту плиз. МУДЬЯри, мало того шо у вас прем'єр корупціонер якій вже став посібником рашистіа - неофашисиів з Московії і вас зробив посібниками, так у вас і голова МЗС дебіл.
показати весь коментар
22.07.2024 18:14 Відповісти
А я знаю, де той йовбик може відсмоктати нафту... чи як його там?.. тим більше що заняття-то для нього звичне.
показати весь коментар
22.07.2024 18:16 Відповісти
Даю 95% шо зільопухи прогнуться і відновлять постачання.
показати весь коментар
22.07.2024 18:18 Відповісти
Насправді можна запропонувати «компромісне» рішення - відновити поставки, але з новою платою за транзит. Скажімо, 10 мільярдів євро на рік (а ще краще 20 мільярдів)...
показати весь коментар
22.07.2024 18:20 Відповісти
Ти дивись,як завізжали, коли їм на хвіст натупили.
показати весь коментар
22.07.2024 18:20 Відповісти
ПІСЛЯ БУДАПЕШТСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ДОРІКАТИ УКРАЇНІ ПРО НЕВИКОНАННЯ НЕЮ ОБОВ'ЯЗКІВ САМЕ ПЕРЕД УГОРЩИНОЮ ЯКОСЬ НЕ ПРАВИЛЬНО.
показати весь коментар
22.07.2024 18:22 Відповісти
Хіба лукойл є членом ЕС ? А неприйнятне рішення про ембарго агресоора це несприятне для кого ? Для України чи для союзника нацистів ? Щось тут сиярто все перепутав./ До речі угри ні в WW-2, ні зараз симпатій до нацизму не змінювали.
показати весь коментар
22.07.2024 18:23 Відповісти
яка одним рішенням ставить під фундаментальний ризик постачання нафти до двох країн-членів ЄС Джерело:
Ще би додав " фундаментальних" країн які розвалюють фундамент ЄС зсередини.
показати весь коментар
22.07.2024 18:25 Відповісти
Тут інше цікаво. Дятли пожалілись Лаврову, потім в ЕС, а приїхать до Києва і попросить - горда мадярська душа не виносить...
показати весь коментар
22.07.2024 18:27 Відповісти
Скавчи далі, паскудо! Зараз вашу недокраїну відключать ще від права голосу, разом із Фіцо, цим лохом, якого кремляді розвели у 2009-му - і справа піде жвавіше. А там, диви, і зовсім дадуть копняка з ЄС. Веселий буде час!
показати весь коментар
22.07.2024 18:29 Відповісти
Запищали ******, ьреба було раніше це зробити
показати весь коментар
22.07.2024 18:29 Відповісти
Ну шо, мадьярская обезьянка, довыделывалась? А дальше заставим платить репарации за ущерб, причиненный Украине во 2 Мировой Войне.
показати весь коментар
22.07.2024 18:31 Відповісти
Так за Корюківку Чернігівської області там ой скільки накапало. Німці такого не творили, як ці переселенці на Полонію з-за Уралу.
показати весь коментар
22.07.2024 18:36 Відповісти
Брехня, быть такого не может, чтобы Украина до сих пор помогала агрессору с транзитом!
показати весь коментар
22.07.2024 18:37 Відповісти
Відпрацьовують за обіцянку пуйла віддати їм Закарпаття.
показати весь коментар
22.07.2024 18:39 Відповісти
Гарнесенько їм по губам провели, аж шось зашкварчало )
показати весь коментар
22.07.2024 18:49 Відповісти
Київ взагалі хай не коментує своє рішення,а накачати їм гамна в трубу замість нафти,і тихо посміхатися у вуса.
показати весь коментар
22.07.2024 18:51 Відповісти
В Угорщині заявили, що рішення України припинити транзит нафти російської компанії "Лукойл" є неприйнятним кроком.
==================
звикайте ****** довбані.Вас чекає ще багато неприйнятних кроків
показати весь коментар
22.07.2024 18:51 Відповісти
А пішло б ти на хєр, непорозуміння мадярське.
Чому всяка ******* яка сама нічого не дотримується так гостро реагує та збуджується коли хтось починає грати так само як вони? Ну ви ж цю гру розпочали, обтікайте.
показати весь коментар
22.07.2024 19:14 Відповісти
странно, что Венгрия не предпологала, что что-то подобное может случиться! Совсем от реальности оторвались и уверовали в свою неуязвимость и безнаказанность... а тут, бац!
показати весь коментар
22.07.2024 19:27 Відповісти
Як розхвилювались а те що рашисти кожен день убивають українців , руйнують міста , села і інфраструктуру вам байдуже ,так звертайтесь до свого приятеля світового терориста путіна хай припинить війну.
показати весь коментар
22.07.2024 19:29 Відповісти
Пусть собирают манатки и уе... зжают на историческую родинку, в уральские €беня😀
показати весь коментар
22.07.2024 19:45 Відповісти
100 відсотків, що Хрипатий поц обідився на Вітюшу за те, що той топить за х..... а його кинув самим наглим образом, незгадавши найвеличнішого лідора мислі.
показати весь коментар
22.07.2024 20:05 Відповісти
Зашивилились гниди. Бізнес на крові приносив непогані бариші. Таку би активність та занепокоєння при боротьбі з терористичною ерефією.
показати весь коментар
22.07.2024 21:13 Відповісти
Україне не має права кормити свого ворога. тому потрібно закрити нафтопровід і аміакопровід. пуйло й досі отримує мільярди на війну прокачкою через Україну!
показати весь коментар
22.07.2024 21:48 Відповісти
Яка може бути торгівля на крові?
показати весь коментар
22.07.2024 22:03 Відповісти
Да пошли они на
показати весь коментар
22.07.2024 22:57 Відповісти
через СМИ Орбану напомнили о том, что российская нефтянка пошла под санкции одной из первых и что трубопроводная нефть была выведена из-под их действия в виде исключения, по просьбе нескольких стран, в том числе и Венгрии, потому что являясь внутренними, континентальными странами, они не имеют морских портов для получения другой нефти, доставленной танкерами. В связи с этим им нужно время для того, чтобы найти альтернативные пути поставок нефти не российского происхождения. И вот Орбану напоминают, что у него было два с лишним года для того, чтобы воспользоваться санкционной отсрочкой, но он только сильнее, в стиле мадам Меркель, нахлобучил свою страну на российскую трубу. В связи с этим ему задают вопрос: «Витя, и кто тебе доктор?»
показати весь коментар
22.07.2024 23:15 Відповісти
Хай тепер орбан з відрами в москву за нафтою ганяє 😁